Facebook Google+ Twitter

"Sztukmistrz" w Łodzi - niezwykły spektakl iluzji w Willi Mischa

Już 4 grudnia w Łodzi widzowie będą mogli zobaczyć fascynujący spektakl iluzji "Sztukmistrz" w zupełnie nowej odsłonie! "Sztukmistrz" zadziwia publiczność już ponad dwa lata i obejrzało go już kilka tysięcy osób.

Radosław Hoffman / Fot. archiwum grupy KreatorsRadek Hoffman specjalizuje się w tak zwanym mentalizmie, czyli formie iluzji, która polega na wykreowaniu za pomocą pięciu zmysłów złudzenia, że posiada się ten szósty. Jest autorem pierwszej w Polsce publikacji na temat mentalizmu: "Sekrety Mentalisty", twórcą pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji oraz założycielem grupy iluzjonistów "Kreators". Jest twórcą oraz wykonawcą spektaklu iluzji "Sztukmistrz", który obejrzało już kilka tysięcy ludzi w całej Polsce oraz autorskiego spektaklu "Niewiarygodne".

Już 4-go grudnia o godzinie 18:05 po raz kolejny iluzjoniści przeniosą widzów w tajemniczy i niesamowity świat wielkich mistrzów magii, którzy zrewolucjonizowali iluzje i uformowali ją taką, jaką znamy do dziś. Zostaną przedstawione zapomniane już postacie takich mistrzów jak Harry Houdini czy Howard Thurston i tym samym zaprezentować złota erę iluzji, która przypadała na przełom XIX i XX wieku. Podczas przedstawienia będzie można przeżyć pełne spektrum emocji od śmiechu poprzez strach czy łzy. Każdy element spektaklu został dopracowany z ogromną starannością tak, aby zadziwić najbardziej wymagających widzów. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, co oznacza "Prawdziwa Magia".
Radosław Hoffman / Fot. archiwum grupy Kreators
Całe wydarzenie będzie miało miejsce w wspaniałej scenerii, jaką jest Muzeum Sztuki Iluzji mieszczące się w Willi Milscha na ulicy Łąkowej 21 w Łodzi.

Bilety do nabycia w Willi Milscha w cenie 35zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.