Facebook Google+ Twitter

Szturm na przychodnie

Witam w Nowy Rok wchodzimy bojowo i z mocnymi postanowieniami. Najważniejsze abyśmy zdrowi byli,ci z nas którzy są bardziej zapobiegliwi, postanowili szturmem zawalczyć o swoje zdrowie. W przychodni w Zielonce każdy mógł to sprawdzić sam.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Stethoscope_pink.JPG / Fot. Dra marina, domena publicznaZ optymizmem i nadzieją wybrałam się w poniedziałkowy poranek do przychodni zdrowia w podwarszawskiej Zielonce. Miałam zamiar zapisać dziecko do lekarza specjalisty. Niestety zaraz po wejściu przekonałam się że moje marzenia i plany legły w gruzach. Tłum który okupował przychodnię nie pozostawił mi złudzeń, ludzie żeby zapisać się do specjalisty stali w kolejce od 4 rano. O godzinie 9 pani stojąca w środku kolejki liczyła się jeszcze z 3 godzinami oczekiwania.

Ponieważ byłam z małym dzieckiem,które nie było przygotowane na długie oczekiwanie zrezygnowałam. Zastanawiam się teraz w jaki sposób mam osiągnąć zamierzony cel przecież nie mogę czekać do nowego roku jeśli okaże się, że znowu przyszłam za późno.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.