Facebook Google+ Twitter

Szturmowcy Imperium na ulicach Lublina? Fan "Gwiezdnych Wojen" przygotował zabawny film (wideo)

Szturmowcy Imperium dyskutujący zażarcie po kolizji w Lublinie? Brzmi absurdalnie, tymczasem fan "Gwiezdnych Wojen" z osadził znany z filmów pojazd w scenerii swojego miasta.

 / Fot. kurierlubelski.pl/kurierlubelski.plJedna z ważniejszych arterii Lublina, na niej dwie żywo dyskutujące osoby w białych pancerzach, a obok zniszczona maszyna. Fanom "Gwiezdnych Wojen" nie trzeba tłumaczyć cóż to takiego. Zabawny filmik przygotował fan "Star Wars" z Lublina, który nie może doczekać się premiery kolejnej części gwiezdnej sagi. Ta trafi do kin 18 grudnia tego roku.

Dwie widoczne na nagraniu osoby to żołnierze złego Imperium. Maszyna obok to AT-AT Walker, czyli potężny pojazd kroczący, znany z filmu „Imperium kontratakuje” z 1980 roku. W lubelskiej scenerii (skrzyżowanie Szeligowskiego i Smorawińskiego) możemy zobaczyć je dzięki Maciejowi Lachowiczowi. Lachowicz przyznaje, że film zrobił sam na programie do montażu wideo.

Prywatnie jest fanem słynnej serii stworzonej przez George’a Lucasa. Kinomanom, którzy tak jak autor nagrania nie mogą doczekać się powrotu "Gwiezdnych Wojen" na ekrany kin przypominamy, że polska premiera najnowszej części sagi już w przyszły piątek (18 grudnia).


kurierlubelski.pl/kurierlubelski.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.