Facebook Google+ Twitter

Sztywny Pal Azji zagra w Hybrydach! Przyjdź na koncert 4 grudnia

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-12-01 07:38

4 grudnia o godz. 19 w klubie Hybrydy w Warszawie mieszczącym się przy ul. Złotej 7/9, odbędzie się koncert zespołu Sztywny Pal Azji, który świętuje swoje 25-lecie.

Sztywny Pal Azji / Fot. archiwum zespołuKoncert Sztywnego Palu Azji, to znakomita okazja do przypomnienia sobie przez fanów tego zespołu, ich najbardziej popularnych i lubianych utworów oraz wspólnej zabawy, jak za dawnych lat. Dla młodszego pokolenia, to szansa na poznanie muzyki, którą uwielbiali ich rodzice.

Warto przypomnieć, że latem 1986 roku, wykonywana przez zespół piosenka "Nasze reggae" na festiwalu w Jarocinie, stała się jednym z hymnów tej imprezy i zarazem hymnem całego pokolenia.

Sztywny Pal Azji rok później wydał płytę, na której znalazła się wspomniana wcześniej piosenka i inne hity takie jak: "Wieża radości, wieża samotności", "Spotkanie z...", "Kurort", "Nieprzemakalni", "Póki młodość w nas". W latach 90., hitem stał ich utwór "Kolor czerwony".

Tym razem można znów zobaczyć ich na żywo.

4 grudnia w Hybrydach imprezę poprowadzą: Bozena Sitek i Ryszard Wojciul. Podczas koncertu odbędzie się licytacja w ramach akcji Help Maciek.

Wśród licytowanych wielu przedmiotów jest m.in. deska ze sceny z Jarocina (ufundowana przez Waltera Chełstowskiego) - deska z certyfikatami oryginalności, KAROLINKA - czyli statuetka dla zwycięzcy Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (Karolinka będzie trofeum przechodnim - osoba, która ją wylicytuje będzie mogła mieć ją u siebie przez 1 rok).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ja nie byłem ich fanem. Ale jeśli zagrają dla Maćka - to popieram!

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.youtube.com/watch?v=KDazSUA3y8A

Komentarz został ukrytyrozwiń
?
  • ?
  • 01.12.2011 15:21

Durne pytanie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pamiętacie ten zespół?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.