Facebook Google+ Twitter

Szubin. Rusza druga edycja "Take a Photo"

Od 15 lipca ruszają zapisy do drugiej edycji „Take a Photo –Model i fotograf z przypadku”. Pierwsza edycja odbyła się w kwietniu tego roku. Sesja jesień/zima już we wrześniu. Czy i tym razem ktoś zdobędzie się na akt w plenerze?

Logo grupy / Fot. Materiał promocyjnyOrganizatorem akcji jest działająca w Szubinie grupa SZUBi’ART. To z ich inicjatywy odbyła się pierwsza jej edycja w kwietniu tego roku. Wtedy kilkoro fotografów i modeli zrealizowało sesję zdjęciową w plenerze na terenie Szubina. Później podczas zorganizowanej w Szubińskim Domu Kultury wystawy pokazano wykonane zdjęcia. Po 4 najlepsze każdego fotografa. Wśród prac pojawiły się niepełne akty i portrety.

Zamysłem akcji jest sprawdzenie modela i fotografa podczas pracy z teoretycznie nieznaną sobie osobą, jest próbą stworzenia warunków do ich współpracy. W tym roku ważnym elementem będzie stylizacja, którą wymyśla i realizuje model. - Chodzi o to aby model(ka) wymyślił sobie w jakim "stylu" chce mieć wykonaną sesję, np. hipisowskim, lata 20/30, w charakterze ludowym. Wszystko to zależne będzie od pomysłowości modela, bądź modelki. – mówi jeden z organizatorów akcji Paweł Pietroń. - Warunek jest jeden - model(ka) sam przygotowuje sobie swoją stylizację (odzież, rekwizyty, uczesanie). – dodaje.Plakat wydarzenia / Fot. Materiał promocyjny

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.