Facebook Google+ Twitter

Szubin. "Take a Photo" w kwietniu

Lubisz fotografować ludzi? Chciałbyś zostać modelem? Chciałabyś być modelką? Akcja "Take a Photo" jest skierowana właśnie do ciebie! Jednego dnia różni ludzie, nieznane sobie osoby zrealizują w Szubinie pozowaną sesję.

Logo grupy SZUBi'ART / Fot. materiały promocyjneGrupa młodych ludzi, pasjonatów i zapaleńców, zapraszaj wszystkich fotografujących, modeli i modelki do udziału w projekcie "Take a Photo". Mimo że cała akcja przebiegnie w ciągu jednego dnia sesyjnego, nie zakończy się na tym etapie. Finałem performence'u będzie wystawa zdjęć wszystkich uczestników.

Zamysłem twórców projektu jest, by nieznani sobie fotograf i model stworzyli wspólnie sesję zdjęciową. Ma to zainicjować relacje między nieznającymi się ludźmi i uwidocznić ich współpracę. Celem jest promocja twórczości fotografów, jak i Szubina, miasta które żyje aktywnie. Projekt skierowany jest do wszystkich fotografujących z miasta, gminy i powiatu, województwa - i nie tylko.

Logo grupy SZUBi'ART / Fot. materiały promocyjneOrganizatorzy już teraz czekają na zgłoszenia chętnych do udziału w wydarzeniu. Wszelkie informacje uzyskać można pod adresem e-mailowym szubi_art@wp.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi, w przeglądarce musi więc być włączona obsługa JavaScript. W wiadomości należy wpisać imię i nazwisko oraz profesję, a w mailu zwrotnym nadejdą karta zgłoszeniowa oraz regulamin.

Więcej informacji na facebooku - Strona wydarzenia

Partnerem projektu jest Szubiński Dom Kultury. Strona iSzubin.pl została patronem medialnym.

Maciej Januchowski, iSzubin.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.