Facebook Google+ Twitter

Szubin. Wieczorne pogaduchy w galerii

Wieczorne spotkanie w Galerii Plama's będzie miało miejsce już w ten piątek, 18 marca. Dom Kultury w Szubinie zaprasza wszystkich chętnych na pogaduszki o sztuce. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział wystawy Klaudii Rajmann to ostatni dzwonek.

Wśród ostatnich działań domu kultury jest sporo niespodziewanych i szalonych w dobrym znaczeniu tego słowa działań. Jednym z nich jest piątkowe spotkanie w Galerii Plama's w godzinach wieczornych (21.00 - 22.00). Każdy kto chce porozmawiać o sztuce, zobaczyć po raz pierwszy lub kolejny wystawę Klaudii Rajmann oraz obejrzeć film z jej wernisażu nech się czuje zaproszony. Film, który będzie wyświetlany jest autorstwa Macieja Rejmenta (iTV Szubin). To świetna propozycja rozpoczęcia weekandu w gronie znajomych i nie znajomych jeszcze, wypiciu kawy lub herbaty i podyskutowaniu o sztuce. Pomysł wieczornego spotkania podrzucił podczas wernisażu Paweł Pietroń.Piątkowe spotkanie jest ostatnią szansą na zwiedzenie wystawy Klaudii Rajmann, ponieważ 25 marca odbędzie się wernisaż prac Henryka Wojtasa. To będzie trzecia wystawa, która została zaplanowana w projekcie "Organizacja ośmiu wystaw lokalnych twórców w Galerii Plama's przy Szubińskim Domu Kultury", który realizuje SZDK i Grupa Plama's.

Jak widać dom kultury bardzo prężnie działa pod dowództwem Kamili Czechowskiej, która pełni obowiązki dyrektora SZDK oraz przy pomysłowości i zaangażowaniu pracowników i nie tylko.

Maciej Januchowski, iSzubin.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.