Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6590 miejsce

"Szukajcie aż znajdziecie...Powodzenia". Znany raper Tomasz Chada poszukiwany przez policję

Stołeczna policja poszukuje 36-letniego rapera Tomasza Chada, który nie wrócił z przepustki do zakładu karnego. W 2012 roku muzyk został skazany za napaść i pobicie.

 / Fot. Komenda Społeczna PolicjiTomasz Chada od 2012 roku odsiadywał w więzieniu karę pozbawienia wolności. Raper został skazany za napaść i pobicie. Regularnie opuszczał zakład karny, korzystając z prawa do przepustek. To wtedy nagrywał nowe utwory. Ostatnio nagrał album "Efekt porozumienia", którego przedsprzedaż ruszyła 8 października.

Z ostatniej przepustki Chada nie wrócił do zakładu karnego. Na stronie Komendy Stołecznej Policji możemy przeczytać: "Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów na podstawie listu gończego poszukują 36-letniego Tomasza Chada. Mężczyzna nie powrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał 2-letnią karę pozbawienia wolności. Wszystkie osoby, które wiedzą cokolwiek na temat tego mężczyzny, widziały go, znają jego miejsce pobytu, proszone są o natychmiastowy kontakt z Policją".

Tymczasem na swoim profilu na Facebooku Chada dodał link do strony policji informującej o jego poszukiwaniach z komentarzem: "Szukajcie aż znajdziecie...Powodzenia". Na publikację zareagowali internauci, którzy w komentarzach piszą: "Ziomuś, nie masz nawet czym się przejmować, takich co nie wrócili są tysiące, wypuścili list gończy.... Żenada, nie wiem kto byłby taki głupi żeby do nich zadzwonić, większość ludzi stąd jeszcze by Ci jakąś kryjówkę znalazła Pomyślności!". Inny dodaje: "Dobrze chłopaku! Oby z fartem!".

Tomasz Chada odniósł się także do informacji udostępnianych przez media. Dziś na swojej stronie opublikował kolejny post: "Nie wierzcie w takie bzdury na litość Boską!!! Jakie 2 lata, pytam? (38 miesięcy) Jakie "regularne przepustki"? Pozdrowienia dla wszystkich, którzy znają życie. Pomyślności".

Zobacz także: Kolejny wyciek nagich zdjęć. Tym razem z serwisu Snapchat. W sieci opublikowano 200 tys. fotografii

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.