Facebook Google+ Twitter

Szukali pedofila za pomocą...telewizji

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-08-07 11:26

W Niemczech Federalny Urząd Kryminalny opublikował w telewizji i internecie zdjęcia poszukiwanego pedofila. Ten rzadko stosowany krok przyniósł natychmiastowy sukces.

Poszukiwany mężczyzna na drugi dzień sam zgłosił się na policję.

Zdjęcia i filmy, na których wyraźnie widać pedofila, pokazywały wczoraj wszystkie niemieckie telewizje. Federalny Urząd Kryminalny ujawnił też próbki głosu mężczyzny podejrzanego o wykorzystywanie seksualne wielu chłopców w wieku od pięciu do siedmiu lat.

Pedofil nagrywał swoje spotkania z dziećmi na wideo, a filmy umieszczał w internecie. Fragmenty tych nagrań, na których widać tylko mężczyznę, udostępnił Federalny Urząd Kryminalny.

37-letni poszukiwany, najwidoczniej nie widząc szans na dalszą anonimowość, sam zgłosił się na policję w bawarskim Sonthofen. W czasie wakacji pracował tam jako kelner. W swojej rodzinnej miejscowości Mayen w Nadrenii był natomiast trenerem gimnastyki i opiekunem wielu grup młodzieżowych.

Już przed trzema laty toczyło się przeciwko niemu śledztwo w sprawie seksualnego wykorzystywania nieletnich, które zostało jednak umorzone.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.