Facebook Google+ Twitter

Szukali - znaleźli po sześciu latach

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-12-17 14:24

Kryminalni z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy ustalili miejsce pobytu poszukiwanej od 6 lat 54-letniej kobiety. Przy współpracy z policjantami z Wielkiej Brytanii wczoraj bydgoszczanka trafiła do aresztu.

Fot. Ilustracyjna / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Policja_Opel_Krak%C3%B3w.JPGBydgoszczanka ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku lat. Poszukiwaniem 54-letniej kobiety policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zajęli się dokładnie 25 lipca 2003r. Tego dnia prokurator wydał za nią list gończy. Poszukiwana ma na swoim koncie liczne rozboje, wymuszenia rozbójnicze, a nawet przetrzymywanie innej osoby wbrew jej woli i zmuszanie jej do określonego działania.

Kryminalni od początku wiedzieli, że kobieta przebywa poza granicami Polski. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że "podróżuje" po Europie Zachodniej. Na początku listopada policjanci zdobyli informację, że 54-latka przebywa w jednym z miast na terenie Wielkiej Brytanii. Pozostało tylko rozpocząć procedurę ekstradycyjną. Dzięki współpracy z Interpolem dwa dni temu (we wtorek - 15.12) brytyjscy policjanci zapukali do drzwi jej mieszkania. Teraz w areszcie oczekuje na decyzję sądu, kiedy na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania zostanie przekazana stronie polskiej.


NaszeMiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.