Facebook Google+ Twitter

Szukamy następcy popularnego zdjęciowego okrzyku „cheese”

Dzisiaj na Facebooku ruszyła ogólnopolska akcja społeczna „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk”. Celem przedsięwzięcia jest wybranie polskiego odpowiednika popularnego zdjęciowego okrzyku „cheese”.

 / Fot. organizatorzyDzisiaj na Facebooku ruszyła ogólnopolska akcja społeczna „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk”. Celem przedsięwzięcia jest wybranie polskiego odpowiednika popularnego zdjęciowego okrzyku „cheese”. Do jury organizatorzy zaprosili m.in. satyryka i felietonistę Tomasza Olbratowskiego oraz Adama Grzankę, jednego z członków krakowskiej Formacji Chatelet.

Termin akcji nieprzypadkowo zbiegł się ze Światowym Dniem Uśmiechu, gdyż to właśnie uśmiech łączy oba te wydarzenia. „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk” chce jednak „zarażać” ludzi pozytywnymi emocjami na dłużej niż jeden dzień. Dodatkowo, inicjatywa ma promować pozytywny patriotyzm w formie zabawy, a jednocześnie pokazać, że Polacy niekoniecznie muszą uchodzić za specjalistów od narzekania i ponurych min.

W inicjatywę postanowili się włączyć m.in. Tomasz Olbratowski i Adam Grzanka, czyli spece od słów i zdrowego uśmiechu.

Do akcji może przyłączyć się każdy, kto chce dołączyć się do poszukiwań słowa, które zastąpi popularny „cheese”. Wystarczy wejść na stronę zabawy, która znajduje się pod adresem www.facebook.com/PolskiUsmiech i zamieścić zdjęcie wraz z proponowanym słowem.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (3):

Sortuj komentarze:

Andrzeju, mar-me-la-da wywołuje ropuszy uśmiech :)))
Nie tak dawno, na lokalnej imprezie w Sulminie, pozując do grupowego zdjęcia, próbowaliśmy wywołać sympatyczny uśmiech wołając Sul-min.
Sprawdził się okrzyk, wszyscy pięknie uśmiechnięci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiSSSSSSS

Komentarz został ukrytyrozwiń

mnie uczyli, że krzyczy się - marmolada

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.