Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1854 miejsce

Szukasz mieszkania lub domu ? Mamy to

Lokalizacja to klucz do satysfakcjonującego wyboru nieruchomości. Żeby poznać okolicę, w której chce się zamieszkać, najlepiej ją zwiedzić… lub skorzystać z mapy, na której widać wszystko jak na dłoni.

 / Fot. gratka.plW serwisie Gratka.pl mamy właśnie taką mapę, która pomoże Ci dopasować okolicę do Twoich potrzeb i stylu życia. Prosto i wygodnie. W dwóch szybkich krokach dopasujemy oferty do Ciebie. Jeżeli skorzystasz z urządzenia mobilnego – zobaczysz oferty, które są najbliżej miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz.

Sprawdź, jak to działa

Większość z nas na jakimś etapie życia podejmuje decyzję o zakupie lub wynajmie nieruchomości. Bo rodzina się powiększa, bo wprowadzamy się na studia, bo znaleźliśmy pracę w innym mieście, bo chcemy mieszkać w domu za miastem, wypoczywać w wakacje na działce. To tylko niektóre z powodów warunkujących poszukiwanie nieruchomości.
Do tej pory było tak, że poszukiwania zaczynaliśmy od przeglądania ofert. Jeżeli jakaś wpadła nam w oko, dopiero wówczas zastanawialiśmy się nad jej otoczeniem. Taki scenariusz często powodował dylematy, bo sama nieruchomość była odpowiednia, ale okolica nie pasowała. Serwis Gratka.pl proponuje wypróbować odwrotne rozwiązanie.

Kliknij w link ukryty pod propozycją „Sprawdź, jak to działa”, zaznacz określone cechy okolicy, w której chcesz zamieszkać. Możesz zaznaczyć kilka opcji lub skonfigurować je samodzielnie. Mogą to być przedszkola i szkoły dla dzieci, dostęp do służby zdrowia, miejsca związane z kulturą, rozrywką, uprawianiem sportu lub dobrym jedzeniem.

Następnie wybierz jeden rodzaj nieruchomości, której szukasz – mieszkania, domy, działki lub lokale użytkowe – oraz czy mają to być nieruchomości na kupienia, czy do wynajęcia. Po tych dwóch prostych krokach zobaczysz oferty nieruchomości i interesujące Cię miejsca dopasowane do wybranych przez Ciebie potrzeb w okolicy, w której się znajdujesz. Skalę tej okolicy możesz szybko i łatwo zmieniać.

Jeżeli korzystasz z komputera, będzie to centrum Twojego miasta (lub najbliższej miejscowości, w której są dopasowane oferty), ale w każdej chwili możesz szybko i łatwo zmienić centrum na inną dzielnicę lub przedmieścia. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego z włączoną usługą lokalizacji – zobaczysz oferty i miejsca dopasowane do Twoich potrzeb, które znajdują się najbliżej Twojej aktualnej lokalizacji.

Jeżeli interesująca Cię okolica będzie wymagała precyzyjnego dopasowania, korzystając z narzędzia „rysuj obszar” możesz zakreślić dowolną lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada – np. osiedle, ulicę, pobliże parku, jeziora lub rzeki.
Wyszukiwanie nieruchomości wynikające ze stylu lub etapu życia to potrzeba czasów. Łatwiej znaleźć idealny dom dla siebie w okolicy, którą się polubi, widząc ją najpierw z szerszej perspektywy.

Dopasowana do upodobań lokalizacja jest kluczowym atrybutem atrakcyjności nieruchomości. Poszukiwanie nowego domu z pomocą mapy, pomoże znaleźć miejsce idealne, spełniające większość oczekiwań.

Sprawdź, jak to działa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.