Facebook Google+ Twitter

Szukasz pomysłu na biznes? Amerykańskie małżeństwo założyło wypożyczalnię kur (wideo)

Wypożyczalnia kur to pomysł na biznes małżeństwa ze Stanów Zjednoczonych. Za 400 dolarów chętni otrzymają parę kur na pół roku. Po tym okresie zwierzęta można kupić na własność.

https://flic.kr/p/gJ6iE / Fot. Andrew/CC BY SA 2.0Małżeństwo z Karoliny Południowej wpadło na nietypowy pomysł biznesowy. Amerykanie postanowili zająć się… wynajmem kur. Oferują wypożyczenie dwóch kur na pół roku. Wraz z klatką, poidłem i paszą. Wszystko dostarczone pod drzwi. Cena - 400 dolarów. Właściciele "Wypożyczalni kur" przygotowują wybieg i tłumaczą, na czym polega hodowla. Przedsiębiorcy dodają, że kury zjadają uciążliwe robaki, dostarczają nawozu oraz - co najważniejsze - około tuzina jaj tygodniowo. Po upływie pół roku kury można kupić na własność.

Czytaj także: W czerwcu w Poznaniu ruszy Aerofestival. Fani samolotów zobaczą akrobacje i wystawę lotnicząCNN Newsource/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Aby nie dawać redakcji link pretekstu do usuwania moich komentarzy, jakoby informacje zawarte są wyssane z brudnego palucha, przedstawiam co Król Bul wie o macaniu kur.
https://www.youtube.com/watch?v=J425CF-mwCk

Komentarz został ukrytyrozwiń

Amerykańskie kury to rekordzistki- 12 jaj w tydzień, pozazdrościć. Swoją drogą w świetle zmieniającej się sytuacji geopolitycznej były prezydent aby nie tracić danego mu wcześniej kredytu zaufania, pojedzie zamiast do Ruskiej Budy to za ocean. Tam przetartym szlakiem przez premiera Milera udzielać będzie wykładów ze zwiększania efektywności macania kur. Być może czegoś tam się nauczy i pojawi się jeszcze na polskiej scenie politycznej w nowej osłonie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.