Facebook Google+ Twitter

Szukasz pomysłu na mieszkanie, wybierz się na targi w Poznaniu

  • Źródło: Głos Wielkopolski
  • Data dodania: 2007-05-28 12:36

Od jutra terenami Międzynarodowych Targów Poznańskich zawładną producenci mebli i projektanci wnętrz. Organizatorzy ekspozycji Meble 2007 liczą na 30 tysięcy zwiedzających.

Od jutra do czwartku równolegle będą odbywały się trzy imprezy: Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz – Home Decor, Tkanina Stół & Kuchnia, Światło, Wystrój Domu i Biuro 2007 Targi Mebli Biurowych i Wyposażenia Biur. Ofertę zaprezentuje 600 wystawców.

– Różnorodność i wzajemne uzupełnianie się ekspozycji targów z pewnością usatysfakcjonuje zarówno wystawców jak i zwiedzających – mówi Donata Paszkiewicz z działu promocji MTP.
Drugiego dnia targów zostanie rozstrzygnięty konkurs o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uczestniczący będą ubiegać się o: Złoty Strug, Kapelusz Merkurego oraz Złotą Igłę. Specjalnymi gośćmi targów będą projektanci z Niemiec Hadi Teherani, Holger Burckhard, a także naukowcy, profesorowie Hans-Georg Piorek, Justus Theinert. Polska jest trzecim w Europie i czwartym na świecie eksporterem mebli.

Zwiedzanie ekspozycji

29 maja – 1 czerwca, godz. 9-17

Ceny biletów wstępu
29 maja – 1 czerwca – 25 zł
29 maja – 31 maja po rejestracji online lub na miejscu 15 zł
1 czerwca – 10 zł
RD

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.