Facebook Google+ Twitter

Szukasz pomysłu na weekend? Spędź go nad morzem!

Szeroka plaża, śpiew mew w oddali, świeże powietrze przesycone jodem, szum fal... Chciałbyś tam być? Na weekend wybierz wycieczkę nad nasz polski Bałtyk!

Wyjazd nad morze na weekend to wspaniały sposób na romantyczny pobyt we dwoje lub wypoczynek w gronie najbliższych. Warto zaplanować wyjazd już w tygodniu, zaplanować zajęcia tak, aby mieć wolną przynajmniej sobotę i niedzielę.

Trzęsacz, to miejsce wyjątkowe, słynące z ciekawej historii, spokojnej atmosfery i bogactwa przyrodniczego. Miejscowość położona w samym środku Wybrzeża Zachodniego jest wspaniałym miejscem wypadowym na weekendowe spacery i krótkie wycieczki po okolicy. Atrakcje, jakie czekają na turystów, to m.in. ruiny gotyckiego kościoła, muzeum ze wspaniałą multimedialną prezentacją, taras widokowy w Trzęsaczu i Rewalu, tamtejsza romantyczna aleja zakochanych oraz Krzyż w Pustkowie.

Spacer brzegiem morza niezwykle uspokaja i relaksuje. Mikroelementy zawarte w wodzie morskie tworzą tutaj specyficzny klimat korzystnie wpływający na nasz organizm. Weekend nad morzem to gwarancja odpoczynku, spokojnego snu i regeneracja sił. Często zapominamy o tych drobnych rzeczach, które nas cieszą. Warto zatrzymać się na chwilę i głęboko odetchnąć powietrzem nasyconym morską bryzą.

Nawet krótki czas spędzony nad morzem pozwoli zgromadzić energię na przyszły tydzień, spojrzeć na wiele spraw z dystansu i być może odnaleźć rozwiązanie nurtujących nas problemów. Na osoby pragnące aktywnie wypoczywać
czekają szlaki rowerowe - wystarczy zabrać ze sobą rower i wybrać się na całodniową wycieczkę po okolicznych nadmorskich miasteczkach i zakończyć ją obiadem z pysznej bałtyckiej ryby.

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.