Facebook Google+ Twitter

Szukasz pracy? Zapraszamy do Puław na targi!

21 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach rozpocznie się siódma edycja Targów Pracy.

Sonda

Czy w naszym kraju łatwo jest znaleźć pracę?

Plakat promujący tegoroczną edycję Targów. / Fot. Materiały Promocyjne TargówTargi Pracy kierowane są do osób poszukujących pracy i nowych rozwiązań na polepszenie swojej dotychczasowej kariery zawodowej. Prezentacja różnych zawodów to także pewnego rodzaju droga dla młodzieży, która dosyć często staje przed obliczem nowych wyzwań, jakim jest podjęcie pracy zawodowej, czy też chęć dalszego rozwoju w szkołach ponadgimnazjalnych lub na uczelniach wyższych.

Tegorocznym hasłem przewodnim targów jest Świadomie do celu. W ubiegłych latach targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców powiatu puławskiego, oraz samych Puław. Branże które będą dominować wśród wystawców, to branża budowlana, reklamowa, czy gastronomiczna. Wśród wystawców znajdą się również służby mundurowe i oferty pracy z zagranicy.

Organizatorem targów jest Powiatowy Urząd Pracy wraz ze Starostą Puławskim i Prezydentem Miasta Puławy. Są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach projektu "Profesjonalni i kompetentni".

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.