Facebook Google+ Twitter

Szulc zastąpi Kopacz na stanowisku ministra zdrowia?

Obecną minister zdrowia Ewę Kopacz, ma na razie zastąpić Jakub Szulc z PO, wynika z nieoficjalnych informacji. Donald Tusk zapowiedział, że skład nowego gabinetu poznamy do 22 listopada.

 / Fot. PAP/Adam Warżawa38-letni Jakub Szulc jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Zdrowia. Posłem jest od 2005 roku, kiedy w okręgu wałbrzyskim uzyskał 12 310 głosów. Funkcję wiceministra zdrowia objął 20 października 2008 roku.

Ewa Kopacz jest przymierzana na stanowisko marszałka Sejmu, w miejsce Grzegorza Schetyny. Z wcześniejszych informacji wynikało, że jej posadę obejmie Bartosz Arłukowicz. Jak podaje Rzeczpospolita na razie jednak funkcję ministra zdrowia prawdopodobnie będzie pełnił Jakub Szulc.

Jak podaje Rzeczpospolita, rywalami Bartosza Arłukowicza w wyścigu do fotela ministra zdrowia będą właśnie Jakub Szulc, Michał Boni i szef MSWiA Jerzy Miller (były prezes Narodowego Funduszu Zdrowia).

Źródło:
Rzeczpospolita


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

lena
 • lena
 • 18.10.2011 08:08

a ja już mam to w d....e ,już mnie ten kraj nie obchodzi moja miłość do mojego kraju została zniszczona przez PO,to nie jest mój kraj

Komentarz został ukrytyrozwiń
nn
 • nn
 • 17.10.2011 23:40

.

mówią i piszą : Panie Donku - to pan jest winien temu BAJZLOWI - bo już ROK temu trzeba było odwołać GRABARZA(nie tylko). Ten rok został ZMARNOWANY bo panował BAŁAGAN,NIERÓBSTWO,PRZEKRĘTY,KRADZIEŻE, MACHLOJKI,ROSŁA KORUPCJA, ... .Dość OBIJANIA i nieprzeprowadzania przez 4 lata REFORM potrzebnych w POLSCE,dość w tępie GEOMETRYCZNYM powiększania DŁUGU,a tym samym ZADŁUŻANIA POLAKÓW na przyszłe pokolenia!!! DO roboty !!! ZA co pobieracie tak wysokie pobory???WIĘKSZOŚC ministrów "NIEUDACZNIKÓW" do WYMIANY. plotkują studenci -ĆPA? -to DINOZAURY PRL-u:Kalisz,Miler,Krasoń, ... robili złą KAMPANIĘ SLD-powinni być ROZLICZENI ,a może WYRZUCENI z SLD.Robią oni więcej ZŁA niż POŻYTKU.A BŁAZEN KALOSZ CHE,aby go PROSIĆ o PRZYWÓDZTWO-CZY BŁAZENADA????-TO PEWNY GWÓŻDŻ do trumny SLD.Lepiej WYŚLIJCIE GO ZA GRANICĘ NA PARADY LIZBIJEK I PEDAŁÓW . TEN ZDRAJCA UKŁADAŁ SIĘ WCZEŚNIEJ z POligłupem.WYROLOWALI PIEKARSKĄ. PREGRALIŚCIE PAJACE bo zachciało wam się WŁADZY za wszelką CENĘ -nawet krytykując OPOZYCJĘ,a nie rząd. POMYLILIŚCIE GRZĘDY-FAŁSZYWE PRZYDUPASY mieliście bronić praw robotniczych,a wam się ZACHCIAŁO WALCZYĆ przeciwko ludziom podpisując potajemnie PAKT z BOGACZMI (przedsiębiorcami). Zapomnieliście o podstawowych HASŁACH LEWICY-zamiast być opozycją wobec rządu i BRONIĆ SŁABSZYCH ... , to tylko KRYTYKOWALIŚCIE OPOZYCJĘ ,zapomnieliście o podstawowych haśłach lewicowych,a myśleliście TYLKO jak się DORWAĆ DO KORYTA i STOŁKÓW!!!! SLD epoki Leszka Millera i Józefa Oleksego to była nic innego jak tylko zwykła banda łobuzów. Był to gang politycznych oportunistów, którym chodziło wyłącznie o władzę i pieniądze i którzy - w gruncie rzeczy - nie mieli żadnych poglądów - pisze Wielomski.(Rosati,...,Arłukowicz,...). Prof. Adam Wielomski w swoim wpisie nazywa Palikota "wcielonym Antychrystem" i wypowiada mu wojnę.i całej tej bandzie wyszłej z piekielnej czeluści. To już nie jest spór partyjny czy polityczny. To wojna o być lub nie być Katolicyzmu Rzymskiego...".CZY mają rację?-mówią i piszą : Nauczyciele głosowaliście na OBIECANKI Tuska to teraz nie DZIWCIE się,że zostaliście "WYROLOWANI" przez rząd i samorząd. Kiedy się OPAMIĘTACIE?, "Całkowicie się zgadzam i popieram wypowiedź prezesa ZNP Sławomira Broniarza, edukacja dzieci i młodzieży jest bodaj najważniejszym obowiązkiem państwa i nie nie wolno jej komercjalizować jak wywóz śmieci. Powtórzę nieudolnie słowa pewnego średniowiecznego twórcy - "taką będziemy mieć Polskę, jak młodzieży chowanie". Wzywam wspólobywateli do wyrażenia swojej opinii i czynnego protestu! ", "Tusk wszystko bedzie prywatyzował i niszczył taki dostał rozkaz z izraela.Ma dokonać nie tylko demontażu szkolnictwa ale również państwa Polskiego.Z Polski ma utworzyć drugi izrael."," Przemysł zniszczyli zabierają się do niszczenia szkół-protestuję."," Najlepiej sprywatyzować Tuska, rząd, Komorowskiego i wystawić na giełdę. "

Komentarz został ukrytyrozwiń
gosc
 • gosc
 • 17.10.2011 19:25

a on ma tyle sily zeby kopac na metr gleboko bo ten babsztyl mial

Komentarz został ukrytyrozwiń
ficek
 • ficek
 • 17.10.2011 19:08

Zamienił stryjek siekierkę na kijek w Ministerstwie Zdrowia dalej służba zdrowia będzie chora raka nie da się zwalczyć półśrodkami trzeba zrobić niestety operacje inczej pacient zginie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pis4ever
 • pis4ever
 • 17.10.2011 18:43

Nastepny nieudacznik z rekami po lokcie w g...e. Taki tez bedzie wynik, nie lepszy, nie gorszy, niz Kopacz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Emeryci po PRLu
 • Emeryci po PRLu
 • 17.10.2011 18:24

No i co Donaldzie Tusk?Twoje słowa 4 lata temu; Ewka dasz se radę???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.