Facebook Google+ Twitter

Szumlewicz: "Czas honoru" to antykomunistyczna propagandówka

Piotr Szumlewicz ucieszył się z decyzji szefa TVP o wyemitowaniu filmu "Nasze Matki, nasi ojcowie". Ucieszył się tak bardzo, że z rozpędu polskich bohaterów nazwał bandytami.

Piotr Szumlewicz jest dziennikarzem "Trybuny"; występuje również w Superstacji jako współgospodarz programu "Ja panu nie przerywałem". Spiera się w nim jako reprezentant lewicy z przedstawicielem prawicy na temat oceny wydarzeń politycznych i nie tylko. Zazwyczaj polemizują z nim Piotr Gursztyn oraz Tomasz Sommer.

Szumlewicz nie ukrywa swoich politycznych zapatrywań; ostatnio bardzo ostro wypowiedział się na temat Korwin- Mikkego i Przemysława Wiplera. Szumlewicz stwierdził, że konserwatywny liberalizm jest połączeniem nienawiści do mniejszości seksualnych z nienawiścią do biednych. Unię Polityki Realnej oraz stowarzyszenie KoLiber nazwał obrzydliwymi, antydemokratycznym instytucjami. Ponadto powiedział o Gowinie oraz Korwinie, że są osobami, które nienawidzą kobiet( całe nagranie tutaj).

Nie może więc dziwić fakt, iż Szumlewicz nazywa serial "Czas honoru" prymitywną, rusofobiczną propagandówką antykomunistyczną; a jej bohaterów bandytami. Dokładnie w ten sam sposób władze stalinowskie określały polskich patriotów.
Ponadto Szumlewicz z wielkim entuzjazmem przyjął informację, że TVP wyemituje niemiecki film "Nasze matki, nasi ojcowie"w któym żołnierze AK zostali przedstawieni jako antysemici.

Oto cały wpis Szumlewicza zamieszczony na Facebooku:

"Telewizja Publiczna postanowiła wyemitować niemiecki film "Nasze matki, nasi ojcowie". Nareszcie malutka wysepka normalnego kina w oceanie mizernej, nacjonalistycznej papki. Może będzie to odtrutka na kolejne sezony prymitywnej, rusofobicznej propagandówki antykomunistycznej "Czas honoru", która zakłamuje historię, a do tego bandytów przedstawia jako bohaterów."
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.