Facebook Google+ Twitter

Szwecja. Władze rozdają darmowe działki budowlane w gminie Nordmalings

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-03-26 18:31

Na terenie gminy Nordmaling znajduje się w wolnej ofercie miejscowych władz około 100 działek przeznaczonych dla budownictwa mieszkaniowego. Ta darmowa oferta skierowana jest do wszystkich bez względu na narodowość. Ciekawe, czy osiedli się tam ktoś z Polski?

 / Fot. Daniel Bjelke, Domena publiczna / WikipediaEch, gdybym był trochę młodszy, to może bym się zdecydował. Ogłoszenie brzmi nadzwyczaj atrakcyjnie. Pod adresem internetowym Nordmaling znajduje się dość szczegółowy opis z kontaktem do przedstawiciela udzielającego konkretnych informacji. Położony nad Zatoką Botnicką region turystyczny jest dość atrakcyjną propozycją dla małżeństw z licznym potomstwem, zamożnych emerytów, ale także młodych ludzi wolnych zawodów. Z pewnością wiele problemów, z którymi rodzina boryka się u nas w kraju, tam łatwiej rozwiązać. Opieka medyczna działa bez zarzutu, a kontakt z miejscową społecznością jest bliższy.

W internecie można znaleźć informacje o wolnych miejscach pracy, więc nie ma obawy o brak zatrudnienia. Jest to cywilizowana okolica, odwiedzana latem przez turystów z Europy. Wymienione na liście działki znajdują się w obszarach miejskich i Rundvik Nordmalingsfjärden i w większych miastach Gräsmyr i Haknäs i Olofsfors i Lögdea i Norrfors Nyaker. Władze miejskie 6 lutego 2012, postanowiły zaoferować zarówno Szwedom, jak i cudzoziemcom wolne tereny do budowy mieszkań w wyznaczonych miejscach.

Warunkiem otrzymania ziemi jest wybudowanie budynku mieszkalnego, na który należy otrzymać w ciągu dwóch lat pozwolenie na budowę. Gotowy budynek powinien stanąć w ciągu pięciu lat. Warto zwrócić uwagę, że uzbrojenie terenu i koszty podłączenia mediów do wybudowanego obiektu już nie są zawarte w ofercie.

Zobacz stronę w języku polskim.

Więcej informacji:
Sune Höglander
Samhällsbyggnadschef Planning managera
sune.hoglander@nordmaling.se
sune.hoglander@nordmaling.se

Do odważnych świat należy. Śmiałkom wypada życzyć powodzenia.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.