Facebook Google+ Twitter

"Szwedzki Stół", czyli Polski Teatr Tańca obchodzi Dzień Szwecji

Jeżeli lubicie tańczyć, nie czujecie się skrępowani, aby publicznie występować w towarzystwie osób o podobnych odczuciach do Waszych, macie szansę uczestniczyć w nietuzinkowym wydarzeniu.

flaga Szwecji / Fot. Z okazji 38. urodzin Polskiego Teatru Tańca orazmateriał prasowy organizatora imprezy / Fot. PTT Święta Narodowego Szwecji przygotowano wyjątkową uroczystość: "Szwedzki stół na Śródce i Urodziny Polskiego Teatru Tańca".

Aby wszystko wypadło poprawnie, naucz się zaproponowanego układu choreograficznego do piosenki zespołu ABBA "Dancing Queen". Instrukcję oraz dodatkowe informacje znajdziesz w wersji filmowej w tym miejscu.

Obchody rozpoczną się 6 czerwca w poniedziałek o godz. 19.00 na poznańskiej Śródce przy moście Jordana. Główny punkt programu "Flash Mob Dancing Queen" rozpocznie się o godz. 20.00. Jeżeli obchodzić rocznicę urodzin Polskiego Teatru Tańca to tylko w postaci tanecznej.

Uczestniczyłeś już kiedyś w tak niecodziennym projekcie? Przemyśl to, przygotuj się... i przyjdź. Na pewno nie będziesz tańczyć sam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Szwedzki stół, czyli POLSKI. W Zamościu, obficie zastawionym stołem przyjęto pamiętnego czasu Szwedów. Tym sposobem Zamoyski przechytrzył twardego najeźdźcę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tańcząc w rytm Abby- to pięknie po szwedzku;)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.