Facebook Google+ Twitter

"Szybcy i wściekli 7" trafią do kin w 2015 r. To ostatni film z Paulem Walkerem

10 kwietnia 2015 r. odbędzie się premiera filmu "Szybcy i wściekli 7". To ostatnia produkcja, w której wystąpił tragicznie zmarły Paul Walker.

 / Fot. By m anima from San Jose, USA (Cropped from this image.) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsDatę premiery podał Vin Diesel, który zagra w filmie Dominika Toretto. Nie znane są szczegóły dotyczące roli Paula Walkera, który wcielił się w postać Briana O'Connera. Spekuluje się, że producenci zachowają sceny nakręcone z aktorem i dyskretnie "wyprowadzą" go z fabuły, by móc ją kontynuować już bez niego. Pojawiły się również plotki, że w filmie wystąpi młodszy brat Walkera.

Paul Walker zginął 30 listopada w Santa Clarita w aglomeracji Los Angeles. Brał udział w aukcji charytatywne Reach Out Worldwide poświęconej ofiarom tajfunu na Filipinach. Aktor wraz z Rogerem Rodasem postanowił wypróbować porsche, które zostało wystawione na aukcji. Przyjaciel Walkera jechał zbyt szybko i uderzył w latarnię, a potem w drzewo. Samochód stanął w płomieniach. Kierowca i pasażer zginęli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.