Facebook Google+ Twitter

Szybka i skuteczna metoda na poprawienie humoru

Jak błyskawicznie potrafi poprawić humor terapia zapachem, przekonałam się kilka lat temu. Nadal uśmiecham się na wspomnienie tej aromaterapii, czyli działa latami.

Czasami bywają dni zespołu wszystkich pechów. Taki dzień właśnie wtedy miałam. Nie był to ani piątek trzynastego, ani też żaden czarny kot nie przebiegł mi drogi. Zwyczajnie od samego świtu wszystko układało się przeciwko mnie. Niefart jeden za drugim. W południe mój zły nastrój osiągnął apogeum.

Dłużej tego już nie mogłam wytrzymać. Przypomniałam sobie wówczas o cudownych właściwościach aromaterapii. Wierzyłam w to, że i u mnie zrekompensuje ona zły humor. Sponiewierana przeciwnościami losu postanowiłam skorzystać z tej leczniczej metody na poprawienie humoru.

W tym celu udałam się do supermarketu na dział kosmetyczny. Nie za bardzo byłam przy kasie, więc zakup perfum nie wchodził w rachubę. Alternatywą mógł jedynie zostać dezodorant o ładnym zapachu. Prawie godzinę spędziłam na dobieraniu odpowiedniej nuty zapachowej. W końcu zdecydowałam się na dezodorant w sprayu. Uregulowałam rachunek i wsiadłam do samochodu, by kontynuować przerwaną podróż.

Dezodorant położyłam na siedzeniu pasażera i co chwilę psikałam się nim za uszami i po szyi.
Rozchodzący się zapach cudownie koił moje stargane nerwy. Po godzinie dojechałam do celu już w trochę lepszym nastroju, ale ciągle przeraźliwie smutna. Jako, że jestem kobietą przed opuszczeniem samochodu postanowiłam dokonać korekty makijażu. Odpowiednio przestawiłam wsteczne lusterko. Zerknęłam w nie i osłupiałam ze zdziwienia. Cała szyja i broda pokryte były białym nalotem. Zerknęłam na fotel z i przeczytałam „ Dezodorant z talkiem”. W tym momencie wybuchłam śmiechem, Aromaterapia zadziałała

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

O ! i proszę. Od rana zrobiło mi się pogodnie, choć za oknem siąpi kapuśniaczek. !
;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Urszulo - doszłam do słów"...osłupiałam ze zdziwienia"... i serce mi zamarło, a przez myśl przmknęło błyskawicznie "wysypka z obrzekiem"!
Ufff - tym razem Ci się upiekło i to tez jest powód do nieustające radości.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.