Facebook Google+ Twitter

Szybko Zleciało.! Lublin

To jeszcze tylko 2 tygodnie.Przez 10 ostatnich tygodni E'Lerc Zana, jak i Turystyczna Lublin zabawia i jednocześnie zachęca do wzięcia udziału w loterii SZYBKO ZLECIAŁO, zorganizowanej przez władze hipermarketu z okazji 15 urodzin.

e'lerc 2 / Fot. Klaudia Ołeszkoe'lerc 2 / Fot. Klaudia OłeszkoeePrzez 10 ostatnich tygodni E'Lerc Zana, jak i Turystyczna Lublin zabawia i jednocześnie zachęca do wzięcia udziału w loterii SZYBKO ZLECIAŁO, zorganizowanej przez władze hipermarketu z okazji 15 urodzin.

Zasady gry, są proste


Szukaj tajemniczych skrzyń na ulicach Lublina! Do wygrania co tydzień Nagroda Tygodnia a także 15 Nagród Partnera w E.Leclerc przy ulicy Tomasza Zana oraz 10 Nagród Partnera w E.Leclerc przy ul. Turystycznej

Zrób zakupy w E.Leclerc za minimum 50zł. w tygodniu poprzedzającym losowanie.

Wypełnij kupon lub zarejestruj paragon on-line. Wypełnienie kuponu lub rejestracja paragonu on-line jest podstawą do wzięcia udziału w Loterii Urodzinowej.

W każdy piątek, w trakcie trwania akcji, losowana jest Nagroda Tygodnia i 25 Nagród Partnera oraz otwierana jest kolejną Tajemnicza Skrzynia. Towarzyszy temu ogromna feta

Teraz Twoja kolej. Bądź wybranym i Ty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.