Facebook Google+ Twitter

Szyderczy Mila, Zwycięski Jodłowiec

Legia Warszawa: 8 zwycięstw, 2 porażki. To jest zupełnie inny poziom. Zespół mimo wielu kontuzji ma cholernie szeroki skład. Każdy ma coś do udowodnienia i każdy zasługuje na wyjście podstawowym składzie.

Ten mecz miał być w założeniach hitem. Najlepsze zespoły ostatnich trzech lat i oczekiwania były duże. Wiadomo, że pompowanie balonika jest normą i często po rozpoczęciu pierwszej połowa z każdą kolejną minutą rośnie frustracja, ale tym razem było inaczej. Oczywiście dramaturgia spotkania szybko znikła po tym, jak Śląsk przestał grać w piłkę, ale w pierwszej połowie, to właśnie goście teoretycznie byli lepszym zespołem. Zespół Levego ma jednak wiele wad (nie chodzi o zdarzenia boiskowe), po prostu teraz ten zespół jest na krawędzi upadku. Mała kadra, zero dochodów i coraz większe kłopoty. Oczywiście serce i ambicje są, ale jeżeli Mila ma tylko jedną asystę to coś musi być nie tak, prawda?. ‘’Pajszą’’ to chyba najlepszy napastnik w chwili obecnej w naszej lidze, ale taki snajper, lis pola karnego nie potrafi zbudować sam sytuacji dogodnej. Dzisiaj strzelił gola, ale to była zasługa fatalnego zachowania Brozia. Dudu Paraiba znany z świetnego podłączenia się w akcjach ofensywnych, dzisiaj kompletnie zawiódł. Owszem grał o dziwo świetnie w defensywie, ale nie miał takiego instynktu.

Legia wygrała kolejny mecz ambicją. Było wiele sytuacji ofensywnych, ale nie było tego czegoś. Mikita oprócz ładnej narzeczonej nie ma kompletnie nic. Żyro zachwycił się meczem z Jagą, Kucharczyk swoje zrobi, ale jest bez produktywny, Ojamma robi dużo wiatru, ale też bez blasku, więc cała odpowiedzialność spada na Radovica. To jest właśnie ten Serb, który zachwycał w meczu ze Spartakiem czy też Rapidem. Nabrał pokory i wziął się za siebie. Widzi ogromną konkurencje i w każdym spotkaniu chce dać maksimum. Dzisiaj świetnie dogrywał, świetnie wychodził i tylko gola brakowało mu do szczęścia.

Mamy też chyba pierwsze pewne powołania do kadry. Rzeźniczak, Jodłowiec i Brzyski zdecydowanie zasłużyli na te powołanie. Brzyski zagra na pewno, a chętnie bym sprawdził Jodłowca, który był dosłownie wszędzie. Sezon życia Brzyskiego i na razie najlepsza runda Jodłowca sprawiają, że Legia jest liderem. Jeszcze do formy wróci Astiz i może być naprawdę wspaniale.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.