Facebook Google+ Twitter

Szykuje się kolejna wymiana murawy na stadionie Lecha Poznań

Już dzisiaj ma zapaść decyzja o wymianie murawy na Stadionie Miejskim w Poznaniu - pionformowało Radio Merkury. Po niedzielnym spotkaniu Lecha Poznań z Legią Warszawa (0:0), na fatalny stan trawy na stadionie przy ulicy Bułgarskiej narzekali piłkarze obu ekip.

 / Fot. Sławomir Seidler/PolskapresseProducent kładący murawę na Stadionie Miejskim w Poznaniu zapewniał, że nawierzchnia wytrzyma do końca rundy jesiennej. Wtedy trawa musiałaby "przeżyć" jeszcze siedem spotkań (trzy spotkania Lecha w T-Mobile Ekstraklasie, trzy spotkania Warty Poznań w I lidze i towarzyski mecz reprezentacji: Polska - Węgry)

Wszystko wskazuje jednak na to, że trawa będzie wymieniona wcześniej. Prawdopodobnie wymiana rozpocznie się po niedzielnym meczu Warty z Arką Gdynia. Wtedy 15 listopada mógłby zostać rozegrany mecz reprezentacji Polski i Węgier. Wymiana w tym czasie nie kolidowałaby również z występami Lecha i Warty na stadionie przy Bułgarskiej.

Wg informacji podawanych przez radio, jedyną niewiadomą pozostaje fakt kto za to wszystko zapłaci. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji chcą przeprowadzić operację wymiany trawy w ramach gwarancji, jednak firma, która trawę położyła nie dała jeszcze odpowiedzi.

Źródło:
"Głos Wielkopolski"

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.