Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1268 miejsce

Szymon Kołecki zadebiutuje w MMA

Szymon Kołecki rozpoczyna nową przygodę ze sportem - Polak na gali w Łomiankach zadebiutuje w MMA. Osoby przebywające w jego otoczeniu są zgodni, Szymon jest gotowy na debiut.

 / Fot. Maza Walka MazaSzymon Kołecki jest medalistą olimpijskim w podnoszeniu ciężarów, jednak MMA to zupełnie inna bajka. Polak zaczął trenować nowy dla siebie sport kilka miesięcy temu, dlatego nie wiemy, czego można od niego oczekiwać. Debiut zaplanowany jest na 4 marca - wówczas w Łomiankach jego rywalem będzie Dariusz Kaźmierczuk. Mirosław Okniński - szef profesjonalnej ligi MMA jest przekonany, że Kołecki trenował sumiennie i stać go na pokazanie klasy już na samym początku.

Pierwsze walki mają być traktowane w kategoriach "przetarcia". Na razie zawodnik ma podpisany kontrakt na trzy pojedynki.

Nad przygotowaniami pieczę sprawował także mistrz olimpijski w judo z Atlanty - Paweł Nastula. - - Wszyscy z niecierpliwością czekają na debiut Szymona. Będzie to jego pierwsza walka, obserwuję go na co dzień w swoim klubie, robi duże postępy. Myślę, że da fajną walkę. (…) Ja zacząłem od razu z grubej rury, moją pierwszą walkę stoczyłem z drugim zawodnikiem świata. Natomiast tutaj chcemy, żeby Szymon stopniowo wchodził do MMA, żeby się rozwijał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.