Facebook Google+ Twitter

Szymon Wydra ma dziś urodziny!

Szymon Wydra, wokalista Carpe Diem obchodzi dziś swoje 31 urodziny. Jak informuje manager zespołu, przyjaciele Szymona szykują niespodziankę...

Fot. Rita Katana- W zespole mamy przyjacielskie stosunki, każdy ma ten swój jeden dzień w roku, który zawsze chcemy hucznie uczcić. Dlatego, jak dla każdego, przyjaciele Szymona szykują dla niego małą niespodziankę - poinformował Wiadomości24.pl Zbigniew Suski, manager zespołu Carpe Diem.

Szymon Wydra urodził się w Radomiu w 1976 roku. Jest polskim wokalistą rockowym, finalistą pierwszej edycji "Idola". Studiuje w Wyższej Szkole Dziennikarstwa w Radomiu. W 1992 roku założył swój zespół Carpe Diem.

Jak informuje grupa na oficjalnej stronie internetowej, dzisiejszy dzień, jest dla całego zespołu dniem szczególnym. - Zawsze musi być pewne zaskoczenie. Szymon zapewne nie spodziewa się niespodzianki - mówi Suski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zresztą wiadomą jest rzeczą, że jeśli niespodzianka urodzinowa to szykowane będzie zapewne przyjęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Manager zespołu nic nie chciał mi powiedzieć. Z trudem dowiedziałem się że coś jest szykowane. Musiałem go ciągnąć cały czas za język. Wartość informacyjna nie miała przekraczać informacji o samych urodzinach. Co byś chciał się jeszcze dowiedzieć z takiego artykułu? W końcu to temat urodzin... Podkreślenie wypowiedzi dla W24 jest w każdym moim artykule z ową wypowiedzią więc to żadna nowość (zresztą nie tylko ja tak robie). Z wypowiedzi nie może nic wynikać. Ona jest potwierdzeniem informacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.03.2007 14:58

Żadnej wartości informacyjnej... Informacje zaczerpnięte z Wikipedii lub oficjalnej strony zespołu, okraszone wypowiedzią managera zespołu (oczywiście z podkreśleniem, że specjalnie dla Wiadomości24), z której to wypowiedzi nic nie wynika. Gdybyś zdobył informacje, jaka to ma być niespodzianka - to już coś zmieniałoby postać rzeczy... A tak to wyszły same banały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.