Facebook Google+ Twitter

"Ta noc" Hani Hołek

Do sieci trafił teledysk "Ta noc" Hani Hołek, pamiętanej z telewizyjnych programów "Bitwa na głosy" (drużyna Haliny Mlynkovej) i "Must Be The Music" (z grupą Hanka!!!).

Hania Hołek pokazała swój pierwszy teledysk / Fot. Paweł Biegun / Artystyczna AlternatywaHania Hołek pokazała swój pierwszy teledysk - fot. Paweł Biegun / Artystyczna Alternatywa
Wokalistka Hania Hołek za występy w telewizyjnych shows zbierała wiele pochwał. "Masz tak piękną barwę, masz taką siłę ekspresji..." - mówiła Alicja Węgorzewska, jurorka "Bitwy na głosy". "Pokaż, że masz petardę w głosie" - zachęcała Elżbieta Zapendowska, oceniająca występy wokalne w "Must Be The Music".

"Programy typu talent show są zbawieniem i przekleństwem dla młodych ludzi. Są jednym ze środków do promocji - generują naturalne warunki do rozwoju takich talentów jak chociażby Monika Brodka. Plastikowa oprawa telewizyjna potrafi sprawić, że przeciętne osobowości, a może nawet wdzięczne dla kamery 'zjawiska fotograficzne' jak np: Michał Szpak - urastają do rangi objawień. Szkoda, że nie są one później współmierne do ich autorskich produkcji muzycznych" - ocenia Hania Hołek.

Dlatego po udziale w "Must Be The Music" (w trzeciej edycji dotarła do półfinału) mocno przyłożyła się do pracy nad swoją debiutancką płytą. Z producentem Arkiem Koperą (współpracował z m.in. chórem gospel Sound'n'Grace, raperem MC Silkiem i zespołem Dziewczyny), prywatnie partnerem życiowym, spędzają w studiach nagraniowych większość swojego czasu.

W tym roku ma się ukazać debiutancki album Hani, który zapowiada piosenka "Ta noc". Wraz z grupą Hanka!!! prezentowała ją w półfinale "Must Be The Music". Teraz powstał do niej teledysk.

"To była niezwykła noc... bezsenna... Czytałam wszystkie wiadomości, które od Was dostaję... Mam w sobie wiele nieposkładanych myśli i obaw... a zarazem niezwykłą siłę, jaką czerpię dzięki Waszemu wsparciu... Mam nadzieję, że obrazy, w które postanowiłam ubrać ten utwór, będą dla Was niezwykle inspirujące... Kto chociaż raz w swoim życiu nie umarł dla miłości... jest tylko kawałkiem mięsa" - napisała na swoim profilu na Facebooku Hania Hołek.

ZOBACZ TELEDYSK "TA NOC":

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Co do Hani to dziewczyna ma styl, klasę, talent, cudowną inticję muzyczną... czego więcej chcieć

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale jestem daleko w tyle z dzisiejszą sceną muzyczną. Jedyną ze śledzonych przeze mnie gwiazdek, które błysnęły w tych programach telewizyjnych jest Lena Romul, saksofonistka z któregoś z show z Wojewódzkim. Niestety, wzięła się za śpiewanie i nie przykuwa już tak mocno mojej uwagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.