Facebook Google+ Twitter

Ta wokalistka lubi prowokować!

Hania Hołek jest finalistką takich programów jak: "Must Be The Music" czy "Bitwa na Głosy" w zespole Haliny Mlynkowej. Słynie też z bardzo odważnych opinii na temat polskiego show-biznesu.

 / Fot. Sebastian WoźniakHania Hołek jest finalistką takich programów jak: "Must Be The Music" czy "Bitwa na Głosy" w zespole Haliny Mlynkowej. Słynie też z bardzo odważnych opinii na temat polskiego show-biznesu.

W jednym z ostatnich wywiadów zapytana o Mlynkową - odpowiada:
"Halina jest piękną kobietą. Niestety nie miałam przyjemności poznać jej tak naprawdę. Wiele osób z mediów przypomina pacjenta w śpiączce, który podobnie jak respirator - bez włączonej kamery nie przejawia odruchów życia".

 / Fot. Sebastian Woźniak

Poproszona o opinie na temat polskiej sceny muzycznej:
"Potrafi być żenująca jak Gosia Andrzejewicz i Michał Szpak razem wzięci - chociaż nawet w najgorszych koszmarach sennych nie potrafię sobie wyobrazić takiej składanki..., ale też fascynująca i wzruszająca jak twórczość Moniki Brodki czy Kasi Nosowskiej. Na szczęście!".

 / Fot. Paweł BiegunWokalistka cały swój czas spędza głównie w studiu nagrań. W oczekiwaniu na płytę przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Jeszcze w maju będzie można wygrać w mediach jej singla do utworu "Ta noc". Każdy egzemplarz będzie osobiście podpisany przez artystkę. A na okładce projektu Sebastiana Woźniaka zobaczycie zdjęcie nie Hołek a... prezerwatywy!

 / Fot. Paweł BiegunUdział w programach typu "Talent Show" - nauczył mnie dużego dystansu do siebie i właśnie tą cechę chciałabym najbardziej rozbudzić w polskiej mentalności. W refrenie śpiewam "Ta noc nas boli" - stąd pomysł na żartobliwą okładkę!".


-------------------------------------------------------------------------------------------------

PLATINIUM Management

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.