Facebook Google+ Twitter

"Tadeusz Konwicki - Wniebowstąpienie" – wieczór wspomnień połączony z projekcją wersji telewizyjnej spektaklu

W ramach ogólnopolskiego programu - Dotknij Teatru, przygotowywanego z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru – Teatr Współczesny w Warszawie zaprasza.

 / Fot. materiały prasowe30 marca, g.19.00 na wieczór wspomnień o Tadeuszu Konwickim, połączony z projekcją spektaklu „Wniebowstąpienie” w adaptacji i reżyserii Macieja Englerta. Telewizyjna wersja przedstawienia została zrealizowana przez Teatr TV w 2005 roku.
31 marca na , g.19.00 pokaz „Wniebowstąpienia” – Teatr TV

W kwietniu 2002 roku w Teatrze Współczesnym odbyła się premiera scenicznej adaptacji powieści Tadeusza Konwickiego - „Wniebowstąpienie”. Zakończyły ją nadspodziewanie długie, istotne - i pamiętane przez wielu z nas do dziś - rozmowy z Autorem. To jest dodatkowym powodem by spotkać się w gronie Jego przyjaciół i wiernych czytelników, aby rozmawiać o fenomenie Osoby i twórczości Tadeusza Konwickiego. W dobie, kiedy tak szybko wszystko przemija i tak łatwo o wszystkich zapominamy, jesteśmy to Jemu, ale też i sobie winni.

30 marca godz. 19:00 wieczór wspomnień i pokaz rejestracji spektaklu.
31 marca godz. 19:00 pokaz rejestracji spektaklu.

Tadeusz Konwicki „Wniebowstąpienie”- projekcja spektaklu Teatru Telewizji z 2005 roku. Adaptacja i reżyseria: Maciej Englert; scenografia: Marcin Stajewski; zdjęcia: Michał Englert; kostiumy: Anna Englert; muzyka: Zygmunt Konieczny.
W obsadzie : Maja Komorowska, Monika Kwiatkowska, Iwona Wszołkówna, Piotr Adamczyk, Janusz Michałowski, Krzysztof Stelmaszyk, Andrzej Zieliński i inni. Bezpłatne wejściówki dostępne w kasie Teatru

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.