Facebook Google+ Twitter

Tadeusz Rydzyk wyprowadzi 100 tys. osób na ulice Warszawy?

Na 15 września środowisko Radia Maryja planuje 100-tysięczną manifestację w związku z nieprzyznaniem TV Trwam koncesji na pierwszym multipleksie cyfrowym.

 / Fot. Tomasz Dembiński PPJak twierdzi osoba z bliskiego otoczenia o. Tadeusza Rydzyka, marsz celowo organizowany jest z dużym wyprzedzeniem, by dobrze się do niego przygotować. „Mamy nadzieję, że dzięki temu weźmie w nim udział rekordowa liczba osób” – dodaje.

Nad przygotowaniami czuwać ma komitet SOS dla telewizji Trwam. „Chcemy, by włączyło się w nie jak najwięcej organizacji oraz grup społecznych z kołami przyjaciół Radia Maryja z całej Polski na czele. Do współudziału chcemy też zaprosić związkowców z "Solidarności"”– mówi szef komitetu, poseł PiS Andrzej Jaworski. Jak podaje Wprost.pl organizatorzy liczą na udział 100, a nawet 200 tys. osób. Manifestacja miałaby się rozpocząć mszą świętą na placu Zamkowym by następnie przejść przed Belweder – czytamy na rp.pl.

Marsz, który odbył się w kwietniu, zgromadził kilkadziesiąt tysięcy ludzi (wg organizatorów 120 tys.) i był największą manifestacją w Polsce od kilkunastu lat. Wówczas współorganizowały go PiS i Solidarna Polska. Tym razem oficjalnie nie będzie organizowany przez partie lecz obie planują go wesprzeć.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (50):

Sortuj komentarze:

znawca
  • znawca
  • 13.07.2012 19:52

homo 11.07.2012 12:45.

NIC NIE ZABIERAJ.
a w szczególności materiałów łatwopalnych.

bojówki paligłoopa i PO-hołota będą rzucały petardy i koktajle mołotowa,
więc co najwyżej zabierz gaśnicę i koc azbestowy

Komentarz został ukrytyrozwiń
znawca
  • znawca
  • 13.07.2012 19:46

Grzegorz Wink 11.07.2012 12:04

winkuś, powiedz no mi synku jak ty to robisz, że łapiesz w zdEcydowanej większości

MINUSY

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 11.07.2012 22:21

Zachowujecie się trochę lepiej niewierni i dlatego możecie POcałować o. Rydzyka w stopę,nie w pompę,odcisk stopy możecie nabyć w pawilonie ul. Paplikota 69. w Biłgoraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@homo Dzisiaj 12:45
Zabierz wszystko! Zabierz! "Sprawiedliwość musi być po naszej stronie" - powiedziała babcia do Pawlaka odjeżdżającego na rozprawę sądową. Siła modlitwy, jak widać, nie wystarcza! Potrzebny jest gniew wierzącego ludu, jak za dawnych czasów...

Komentarz został ukrytyrozwiń
kama
  • kama
  • 11.07.2012 13:03

Do
homo Dzisiaj 12:45

Doradzam !!!!
zabierz wszystko!!!! - może się przydać !!!!! bo to taka pokojowa manifestacja z miłością bliźniego na ustach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
napalm kocur
  • napalm kocur
  • 11.07.2012 12:49

G. Wink-ty jesteś jak źródło wiedzy,jakie szczęście ma Nasz Kraj umęczony(przez PO i Ruch Fiuta),że są jeszcze tacy światli obywatele. Hi Hi Hi

Komentarz został ukrytyrozwiń
homo
  • homo
  • 11.07.2012 12:45

chcialbym rowniez manifestowac w Warszawie z Rydzykiem .Co mam zabrac z soba.Krzyz?znicz ?namiot?parasolke?Gazete Wyborcza?mojego przyjacela z ktore z ktorym dziele loze?kota?Prosze o rade

Komentarz został ukrytyrozwiń
paplikotus
  • paplikotus
  • 11.07.2012 12:42

@ Przybylski-wypisz się z Kościoła i zapisz do SLD,lub Ruchu Fiuta.