Facebook Google+ Twitter

Tajemnica "chłopca z Cieszyna" rozwiązana. Policja zatrzymała rodziców Szymona

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-24 11:40

W sobotę 23 czerwca w Będzinie, policja zatrzymał matkę i jej konkubenta, najprawdopodobniej rodziców dziecka, którego zwłoki znaleziono w Cieszynie dwa lata temu.

 / Fot. PAPJak donosi
Fakt.pl
mieszkanie Beaty Ch. i Jarosława R. zostało zaplombowane przez policję kilka dni temu. Gdy sąsiedzi usłyszeli, że ktoś pojawił się w nim, powiadomili policję. Domniemani rodzice Szymona zostali aresztowani.

Rzecznik prasowy komendy policji w Będzinie powiedział dla Faktu, że dla dobra śledztwa, nie będą ujawniane żadne fakty tego zdarzenia.

 / Fot. PAPTVN24 poinformował jednak, że kobieta przyznała się, że jest matką chłopca. Badania DNA pozwolą teraz dokładnie ustalić, czy tak jest naprawdę. W dalszym ciągu nie wiadomo co dzieje się z pozostałymi dziećmi Beaty Ch. i Jarosława R. Przy zatrzymaniu nie było z nimi 6-letniej Wiktorii i 3-letniej Natalii. Nie wiadomo gdzie się znajdują i w jakim są stanie.

Babcia Szymona, która zgłosiła zaginięcie córki 20 czerwca, została przesłuchana przez policję w piątek 22 czerwca. Niestety teraz nie wiadomo gdzie jest, ponieważ nie ma jej w mieszkaniu, w którym jest zameldowana.

Oboje rodzice będą przewiezieni do Bielska-Białej i przesłuchani przez tamtejszą prokuraturę jeszcze dziś tj. w niedzielę 24 czerwca.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 24.06.2012 22:42

dawniej gdy polska była biedniejsza jeden sąsiad o drugim wszystko wiedział dzisiaj przy zaawansowaniu technicznym i pospiechu zycia i blokowiskach sąsiad sasiada nie zna i to przez lata i nikt z nikim nie trzyma nastąpiło wyraznie rozluznienie więzi międzyludzkich .. przeciez to widać gołym okiem i nawet zyczliwość ludzi do niesienia pomocy jest nieporównywalna do tej z przed lat na gorsze oczywiście czyli obojętność ludzi sie zwielokrotniła i nie pomoże tu nagłasnanie sprawy przez media .. bo to nie reklama,,i wszelkiej maści instytucje w nowoczesnym państwie ...więcej tylko hałasu robią...jak owsiak itp a tym to powinno sie zająć OBOWIAZKOWO przecieżPANSWO które zdziera ogromne podatki...a nie zrzucać na społeczników...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałem: "w swoich domach/rodzinach/klanach i obojętnych na los innych" - nie chodziło o dosłowne tego znaczenie, tylko o głębszy sens.
Ludzi obojętnych na los innych właśnie najwięcej jest w krajach niezamożnych. Nikt tam z nikim nie trzyma jeśli nie ma wspólnych interesów, a jeśli jakaś grupa się wzbogaci, to zaraz się w niej zaczyna walka o władzę, a ci którzy wygrają "budują sobie twierdzę". Życie w Europie naprawdę nie jest takie złe jak by się wydawało...

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 24.06.2012 19:26

społeczne zaangażowanie w indiach czy innych krajach nie różni sie od zaagazowania np. w USA nawet gorzej w takiej społeczności cywilizowanej technicznie jest większa anonimowość tylko tu państwo bardziej sie wywiązuje z swoich OBOWIAZKOW{tj państwach technicznie zaawansowanych }i jest większa kontrola i tyle,,, a dzisiaj liczy sie dla ludzi kapitalistyczna kasa to widać gołym okiem i większość za darmo nic nie zrobi a ludzi pozamykanych w własnych domach można znalężć tylko w wysoko rozwinietych krajach a nie w tych biednych!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie do socjalizmu tylko do normalności. Normalne społeczeństwo jest jak sama nazwa wskazuje złożone z osób społecznie zaangażowanych.
Ludzi pozamykanych w swoich domach/rodzinach/klanach i obojętnych na los innych można znaleźć w krajach w których rządzi "prawo silniejszego" czyli np w Afryce, Indiach czy Ameryce Południowej... Nawet ci słynni górnicy uratowani szybem gdy tylko znaleźli się na powierzchni natychmiast przestali być w stosunku do siebie lojalni...
W takich krajach nie ma żadnych społeczności - są tylko pojedynczy ludzie walczący ze wszystkimi i łączący się na chwilę w grupy wspólnych interesów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 24.06.2012 16:43

pewnie ze to pomaga ale liczyć tylko na społeczne zaangażowanie sąsiadów to tak jakby wrócić do czasów społecznego odbudowania warszawy czyli czasów czasów socjalizmu!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odwrotnie - żadne służby nie pomogą bez zwyczajnego zaangażowania ludzi.
- Kiedy ja byłem dzieckiem, to wszyscy sąsiedzi pilnowali jednocześnie swojego dziecka i wszystkich sąsiadów. Zawsze był ktoś dorosły kto miał na nas oko, albo pod opiekę brał nas najstarszy brat jednego z kolegów. Na naszym podwórku nie było by szans na taką historię, bo już po paru dniach nieobecności dzieciaka sąsiedzi się pytali rodziców czy u niego wszystko w porządku i czy nie choruje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 24.06.2012 13:26

upłynęły 2 lata!!! dziecko zginęło ,znikło i żadne slużby o yym nie wiedziały?? obowiązkowe szczepienia badania itd.... trzeba w takim razie zmienić kontrole by ludzie nie ginęli o tak sobie... .. bo i tu policji pomógł przypadek a konretnie wścibska sąsiadka ale mówie od tego powinny być odpowiednie służby by nie było takich przypadków.. dziecko nie zgłasza sie na badania itd.. zawiadonienie do danej placówki....i kontrola...chyba jest to demokratyczne!!!ktoś powinien sie zainteresować losem dziecka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.