Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6788 miejsce

Tajemnice i zagadki, czyli „Zabawy z Nelą” na wakacyjne podróże!

Nowa książeczka Neli Małej Reporterki już w sprzedaży! Przygotuj kredki, zapnij pasy i bądź gotów na wakacyjną podróż z Nelą!

 / Fot. Burda Media2 czerwca we wszystkich dobrych księgarniach w Polsce ukaże się najnowsza, trzecia edycja „Zabaw z Nelą”. W pełnej tytułowych tajemnic i zagadek książce, dzieci znajdą wiele ciekawych łamigłówek, labiryntów oraz zadań logicznych. „Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki” to rozrywka dla małych podróżników już od 5 roku życia, która sprawdza się też świetnie również dla dzieci starszych.

Nela Mała Reporterka po raz kolejny wciela się w rolę przewodniczki dzieci po odległych zakątkach świata. Opowiada ciekawostki na temat egzotycznych roślin i zwierząt, pokazuje zdjęcia ze swoich licznych podróży oraz zachęca dzieci do samodzielnego pogłębiania wiedzy. Na każdej z ponad 100 stron można odnaleźć interesujące łamigłówki, kolorowanki, labirynty oraz wiele innych zadań, dostosowanych do potrzeb i umiejętności dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

„Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki” to bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy wyjeżdżając z dziećmi na wakacje, chcą im zapewnić edukacyjną rozrywkę w podróży. Wystarczy ołówek i opakowanie kredek, aby dziecko przeniosło się w świat zabaw i ćwiczyło przy tym , zdolność logicznego myślenia i spostrzegawczość.

Na końcu wspólnej podróży z Nelą, mali czytelnicy w nagrodę za wypełnienie wszystkich łamigłówek oraz zagadek, otrzymają Dyplom Poszukiwacza Przygód.


Sugerowana cena: 29,90 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.