Facebook Google+ Twitter

Tajemnicza śmierć studenta

18 stycznia na torach w okolicach Wałbrzycha zginął w tajemniczych okolicznościach 21-letni student prawa. Do tragedii doszło ok. godz 6. Ruch pociągów w tej części Wałbrzycha wstrzymano na ponad 3 godziny.

Fotografia lustracyjna / Fot. PAP21-letni mężczyzna pochodził ze Świnoujścia i studiował prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. W nocy z 17 na 18 stycznia wyszedł od znajomych z mieszkania we Wrocławiu. Nad ranem ok. godz. 6 został odnaleziony przez maszynistę na torach niedaleko dworca Szczawienko w Wałbrzychu. Kierowca pociągu nie zdążył wyhamować. Mężczyzna prawdopodobnie do Wałbrzycha udał się na spotkanie ze znajomymi, jednak nikt nie jest w stanie potwierdzić tej informacji. Podejrzewa się, że chłopak mógł popełnić samobójstwo. Jego znajomi wykluczają tę możliwość twierdząc, że ich kolega był osobą o pogodnym i optymistycznym usposobieniu.

Znaleźli się świadkowie, którzy twierdzą, że widzieli chłopaka na krótko przed zdarzeniem zupełnie w innej części Wałbrzycha. Nie wiadomo jak dostał się na dworzec. Być może ktoś go pobił, lub potrącił samochodem, doprowadzając do śmierci. Następnie pozostawił go na torach w celu zatarcia śladów zdarzenia. Za tą wersją wydarzeń przemawia fakt, iż jak twierdzą mieszkańcy, dworzec Szczawienko jest o tej porze dosyć opustoszały i łatwo dojechać tam samochodem. Możliwe, że chłopak zginął już we Wrocławiu. Wątpliwości rozwiąże sekcja zwłok. Biegli ocenią, czy chłopak zginął pod pociągiem, siedząc na torach, czy leżał na nich już martwy.

Źródła:
Głos Szczećiński
Własne

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

straszne, miejmy nadzieje, ze dotrze sie do prawdy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tragedia..!Oby takie wypadki się nie zdarzały.
Mam syna na studiach,nawet nie chcę myśleć.......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.