Facebook Google+ Twitter

"Tajemnicze dźwięki" - najlepszy viral w historii Internetu? [Wideo]

Brazylia, USA, Polska, Czechy, Rosja - to tylko garść państw, z których napływają filmy z "tajemniczymi dźwiękami". Nadciągają jeźdźcy apokalipsy? A może to tajny projekt organów rządowych wielkich mocarstw? Prawda najprawdopodobniej jest jednak nieco inna...

"Take Earth Back" - trailer promujący grę Mass Effect III / Fot. Kadr z filmu / Youtube.plYoutube od pewnego czasu sukcesywnie zapełnia się klipami z "tajemniczymi dźwiękami" - jak nazwali je dziennikarze - w roli głównej. Słyszano je w wielu miejscach - w lasach, na łąkach, polach oraz w większych i mniejszych miastach. Wszystkie produkcje łączy jedno: przerażające niskotonowe dźwięki.

Zaczęło się od Ukrainy. To tutaj w sierpniu 2011 roku jeden z mieszkańców nakręcił pierwszy film:


Po kilku miesiącach okazało się, że w Polsce tajemnicze zjawisko również występuje. W miejscowości Przytok (woj. lubuskie) jednemu z internautów udało się je zarejestrować. Autor niezwykle szybko zjednał sobie widzów, zaciekawiając treścią - nie tyle filmem, co przede wszystkim dziwnymi, nieznanymi dźwiękami w tle. Oceńcie z resztą sami.

Powyższy "minireportaż" nie jest jednak jedynym filmem, którego autor przekonuje o istnieniu dźwięków. Jak już powiedziałem klipy napływają z całego świata, a te z Ukrainy czy Polski są jedynie kroplą w morzu - jeśli i nie oceanie.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Marek
  • Marek
  • 29.03.2012 08:50

Nie potrzeba miksera i tak we łbie chlupie woda, po przeczytaniu takich pierdół.
Sekt nie potrzeba...

Komentarz został ukrytyrozwiń
IIOP
  • IIOP
  • 28.03.2012 19:41

Widać, że trzeba było wszystkich sposobów się chwycić aby zareklamować badziewnę grę. A te dźwięki było też słychać w pewnym filmie, ale nie pamiętam jego tytułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.