Facebook Google+ Twitter

Tajemnicze grunty Leppera

Sprawa odwołania Andrzeja Leppera ma związek z przekwalifikowaniem gruntów na terenie gminy Mrągowo. Trwają spekulacje, czy wójt gminy Jerzy Krasiński może pomóc wyjaśnić sprawę.

O 13 miała zacząć się dziś konferencję prasową wójt gminy Mrągowo, Jerzy Krasiński. Dziennikarze mają nadzieję, że wyjaśni sprawę przekwalifikowania 35 hektarów. Z prośbą o odrolnienie działki miał się zwrócić w imieniu prywatnego inwestora wójt gminy Mrągowo. Sprawa ma związek w wczorajszym odwołaniem wicepremiera Andrzeja Leppera

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwie osoby związane z Ministerstwem Rolnictwa. Zarzut - płatna protekcja. W sprawie pojawia się osoba Andrzeja Leppera i... przeznaczone do przekwalifikowania grunty w gminie Mrągowo. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć - chodzi o atrakcyjne grunty koło Muntowa nad jeziorem Juksty. Teren położony nad jeziorem po przekwalifikowaniu go na działki rekreacyjne lub budowlane zyskałby na wartości nawet kilkaset procent. Wójt Jerzy Krasiński na razie nie komentuje doniesień - zrobi to na konferencji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.