Facebook Google+ Twitter

Tajemnicze zniknięcie? Słów kilka o awansach

Na Forum pojawił się wczoraj wpis zaniepokojonej autorki. Gdzie podział się Andrzej Zaranek? - pytała Ewa. Dziś wszystko staje się jasne - Andrzej dołączył do grona naszych cotygodniowych felietonistów.

Redakcja Wiadomości24.pl zaproponowała autorowi, obecnemu w naszym gronie od 23 lipca, pisanie felietonów. Ale nie tylko felietony stają się domeną i obowiązkiem Andrzeja. Jak inne działy tak i Moje Trzy Grosze będzie miał swojego opiekuna. Będzie nim właśnie Andrzej Zaranek. Wielu piszących teksty, które nie są informacjami będzie miało okazję spotkać się z redaktorską ręką Zaranka (z naszymi także :).

Dla przypomnienia działem Wydarzeń opiekują się Dorota i Tomek, Kulturą - Magda, Cywilizacją - Staszek, Stylem Życia - Adam, Sportem - Przemek, Portfelem - Agata.

To drugie w historii istnienia gazety internetowej przejście z grona dziennikarzy obywatelskich do zespołu redaktorskiego. Warto przypomnieć, że Adam Plona jest u nas od drugiej połowy czerwca (tu przeczytacie jego pierwszy artykuł http://www.wiadomosci24.pl/artykul/truskawki_w_centrum_warszawy_903.html ).

A na koniec jedno ważne przypomnienie. W statystykach "Najaktywniejsi od początku" oraz "Najlepsze w ostatnim tygodniu" nie pojawiają się osoby z redakcji. Stąd zniknięcie Andrzeja, którego teksty miały najwięcej punktów wywołało falę domysłów.

Zapraszam w czwartek o 17.00 na Skypecasta. Będzie można posłuchać kolejnego kolegium redakcyjnego. Link do tego miejsca (https://skypecasts.skype.com/skypecasts/skypecast/detailed.html?id_talk=60433 będzie dostępny dopiero jutro od 17).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Właśnie, Adam ma rację - promieniejesz młodością, Ewo. W W24 nie przeliczajmy się na lata. Najważniejszy młody duch :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

O, ja też gratuluję awansu, Panie Andrzeju. Życzę powodzenia i pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, co ty gadasz? Wprost tryskasz młodością! Wielu moich równolatków mogłoby Ci pozazdrościć tej energii:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż, jakby to powiedzieć. Cieszę się bardzo Andrzeju, że się cieszysz:) i bardzo Ci gratuluję, ale ... Podkreślałeś niejednokrotnie swój dojrzały wiek i dobrze się czułam ze świadomością, że jest wśród użytkowników ktoś starszy ode mnie:)! A teraz ? Za przeproszeniem DUPA :) - został mi już tylko Mirnal (pozdrawiam Ciebie Mirku). Andrzeju, jak mogłeś mi to uczynić :)?!?:):)
Pod koniec listopada będę na wernisażu Andrzeja Świetlika, wcześniej wpadnę do Was ze swoim sernikiem:) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile wiem, to każde kolejne spotkania będą rejestrowane i udostępniane. Mam nadzieję, że tym razem też. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluje ! (osobiście nie byłam zaskoczona,bo słuchając "czwartkasta" dotarło do moich uszu zdanie jednego z redaktorów...bodajże naczelnego ,o przyszłej nominacji Andrzeja)... Mam pytanie do redakcji: czy jutrzejsze kolegium będzie można odsłuchać "po fakcie"??? ...niestety nie bedzie mnie w domu jutro po popołudniu :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję. To był jakby okres próbny? Pierwsze cztery pióra w serwisie! Parafrazując znane powiedzenie: per calendas ad astra. Przyjął Pan z radością nowe obowiązki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, serdeczne gratulacje. Należało się. To kolejny dowód na to, że warto pracować nad tekstami, udzielać się, współtworzyć W24. Redakcja potrafi docenić. W takim razie, powodzenia życzę! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.11.2006 09:21

Andrzeju, gratulacje!
(Jutro wpadnę do redakcji jak zwykle - to już chyba tradycja - po Skypecaście, więc liczę na resztki sernika ;-) )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie tylko się cieszę ale jestem też dumny. Zaproszenie do szacownego zespołu redakcyjnego poczytuję sobie za zaszczyt. Mam świadomość, że od kilku miesięcy, wraz z innymi, biorę udział w niezwykłym wydarzeniu. Wspólnie przecieramy nowe szlaki dziennikarskie, tworzymy nową medialną wartość. Niezwykłe to doświadczenie. Dziękuję za dopuszczenie do grona wtajemniczonych.
Jako „wkupne” proszę potraktować sernik (jutro rano go upiekę), a podczas skypecasta wspólnie spałaszujemy – ubolewam, że niektórzy tylko wirtualnie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.