Facebook Google+ Twitter

Tajemniczy zwiastun filmowy jest już w sieci

W internecie pojawiła się oficjalna reklamówka filmu, o którym... praktycznie nic nie wiadomo. Produkcja owiana jest aurą tajemniczości, niewiele wiadomo na temat fabuły i bohaterów. Mało tego - utajniono nawet sam tytuł filmu! Internetowe fora zapełniają się domysłami ciekawskich, zaś film już okrzyknięto największym wydarzeniem 2008 roku!

Czyż nie brzmi to intrygująco? Jest to przecież doskonały zabieg marketingowy. Nic tak nie porusza wyobraźni jak ludzka ciekawość. Choć trzeba przyznać, że zwiastun filmu robi duże wrażenie. Początkowo wydaje się, iż jest to kolejna amerykańska produkcja melodramatyczna, aż w pewnym momencie dzieje się coś, co zaskoczy chyba każdego. Zwiastun można zobaczyć m.in. tutaj:

http://www.apple.com/trailers/paramount/11808/

Producentem obrazu jest J.J. Abrams ( "Lost - Zagubieni", "Alias - Agentka o stu twarzach"), więc tajemnicza otoczka wokół filmu nie powinna dziwić nikogo, kto wcześniej miał do czynienia z twórczością Amerykanina.

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż film ma być z gatunku monster-movie (cos w stylu "Godzilli"), nakręcony przy pomocy zwykłej kamery cyfrowej (z podobnym zabiegiem mieliśmy do czynienia przy okazji słynnego "Blair Witch Project"), co dodaje filmowi realizmu.

W zwiastunie zamiast tytułu widać jedynie datę premiery - 18.01.2008. Do tej pory produkcja ukazywała się pod różnymi tytułami: "Clover", "Cloverfield", "Slusho"... Wszystkie do tej pory okazały się fałszywe. Pozostaje tylko cierpliwie czekać bądź uważnie śledzić wszelkie przecieki, jakie pojawiają się na ten temat w Internecie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.