Facebook Google+ Twitter

Tajniacy są wszędzie

Urozmaicanie sobie wolnego czasu nie zawsze jest bezkarne.

 / Fot. http://www.flickr.com/photos/15632944@N00/3262754619/W czwartkowy wieczór we Wrocławiu trzech licealistów będących pod wpływem alkoholu zaczepiało nieprzyzwoitymi tekstami przechodniów. Obrażanie ludzi szybko im się znudziło tak więc rozpoczęli próby wybicia szyby w witrynie Domu Handlowego "Podwale".

Na ich nieszczęście na przystanku stało dwóch policjantów po cywilnemu. W trybie natychmiastowym ruszyli w stronę chłopców by zapobiec dewastacji. Chłopcy byli tak pijani, że przez pierwszych parę minut w ogóle nie wiedzieli o co chodzi, lecz gdy jeden z policjantów wyciągnął krótkofalówkę by wezwać radiowóz w przeciągu sekundy stali się bardzo potulni i robili wszystko by móc ustać na nogach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

i dobrze , że są bo bez nich by było kiepsko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj są ..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tajniacy są od wielu, wielu lat. Chyba odkąd istnieje świat. Jak powstały telefony to mieli swoje poukrywane. Jest taki do dziś w budynku Politechniki Warszawskiej. Mało kto wie. Dziś doszły im kamery.Tam w pobliżu we Wrocławiu blisko Podwala była kiedyś milicyjna restauracja. Chyba Savoi. Kręciło się tam tajniaków moc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.