Facebook Google+ Twitter

Tak Niemcy wychowują sobie przyszłych Podolskich [Zdjęcia]

W Niemczech piłka nożna stoi na wysokim poziomie. Także wśród dzieci i młodzieży. Rodzice mogą swoje pociechy oddać pod opiekę trenerów, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem uczą je tajników futbolu.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ważne aby dzieci już od najmłodszych lat złapały futbolowego bakcyla. Wiedzą o tym osoby odpowiedzialne za rozwój piłki nożnej w rejonie i uświadamiają to rodzicom. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Ważne aby dzieci już od najmłodszych lat złapały futbolowego bakcyla. Wiedzą o tym osoby odpowiedzialne za rozwój piłki nożnej w rejonie i uświadamiają to rodzicom. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Też tak myślę, że Boniek będzie lepszym prezesem PZPN i zrobi wiele dobrego dla polskiej piłki nożnej. Lato, to niewypał - pod każdym możliwym względem.
Tak, dzieciaki mają niesamowitą frajdę, trenując. Często oglądam je w akcji. To radość połączona z… powagą. Z pewnością wielu z nich zostanie prawdziwymi piłkarzami. Piłkarzami, nie "zdrajcami", jak niektórzy Polacy nazywają Podolskiego i Klose. (To bardzo smutne... żeby nie powiedzieć głupie.) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wierze ze jeżeli Zbigniew Boniek zostanie Prezesem PZPN to i tutaj w Polsce dzieci będą grac jak i tam niema żadnych przeciw wskazań , wszystko zależy na co kładzie się nacisk i na czym komu zależy.? Pozdrawiam Polskich Podolskich itd. Dobrze o tym wiem bo bylem tam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniały materiał... i ci młodzi piłkarze, grając doskonale się bawią, aż przyjemnie popatrzeć. Widać ich zapał i chęci strzelenia upragnionego gola i o to chodzi...:) Fajne foteczki na piątkę z plusem! Serdecznie pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.