Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21067 miejsce

Tak podobni, tak różni, tak europejscy

Konkurs na najlepszy artykuł: „Tak podobni, tak różni, tak europejscy” organizowany przez Komisję Europejską już trwa.

null[plik 1 lewa]Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Rozszerzenia prowadzi obecnie paneuropejski konkurs na najlepszy artykuł: „Tak podobni, tak różni, tak europejscy”.
W konkursie może wziąć udział młodzież w wieku od 18 do 25 lat z 28 państw członkowskich UE. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 27 lutego 2015 r. (o godz. 12:00 CET).
Zadaniem uczestników jest udzielenie odpowiedzi na co najmniej jedno z poniższych pytań:
 Jakie masz doświadczenia w rozszerzonej Unii Europejskiej?
 Jak rozszerzona Unia Europejska odpowiada na wyzwania przyszłości?
Z każdego kraju uczestniczącego zostanie wyłoniony jeden zwycięzca. Zwycięzcy z wszystkich krajów zostaną zaproszeni na trzy dni do Brukseli. Ich artykuły zostaną opublikowane w witrynie Komisji Europejskiej oraz zarekomendowane do publikacji największym mediom w kraju zwycięzcy.
Rozpowszechnianie informacji o konkursie
Chcemy rozgłosić informacje o konkursie w [wstawić nazwę kraju]. Ze względu na jego tematykę i odbiorców uważamy, że zainteresuje on zarówno Państwa, jak i Państwa znajomych. Zachęcamy Państwa zatem do informowania innych osób o konkursie za pośrednictwem wiadomości e-mail, witryn, biuletynów i profili w mediach społecznościowych. W tym celu mogą Państwo korzystać z materiałów ze specjalnie przygotowanego zestawu online.
Dalsze informacje
W witrynie DG ds. Rozszerzenia można znaleźć formularz zgłoszenia online oraz więcej informacji na temat konkursu, w tym regulamin, kryteria kwalifikacji i oceny, zestaw materiałów online oraz praktyczne informacje dotyczące sposobu przesyłania zgłoszeń.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny: (wstawić adres e-mail i numer telefonu).
Z góry dziękujemy za rozpowszechnianie informacji o konkursie. Zachęcamy do przesyłania tej wiadomości do wszystkich potencjalnych zainteresowanych.
Sekretariat konkursu DG ds. Rozszerzenia na najlepszy artykuł o rozszerzeniu UE w (wstawić nazwę kraju). Zachęcamy do obserwowania profilu DG ds. Rozszerzenia na Twitterze i Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.