Facebook Google+ Twitter

Tak się bawi Platforma

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2007-12-08 07:39

Półnagi, w mokrej koszuli trzymającej się już tylko na nadgarstkach, tańczy na stole z byłą wiceprezydent Łodzi, teraz posłanką Platformy Obywatelskiej - Hanną Zdanowską. Kim jest ten młody bóg? To Marek Trzciński, 49-letni senator Platformy. Zdjęcia dokumentujące imprezę z udziałem obojga parlamentarzystów krążą w Internecie.

Grunt to się dobrze bawić - uważa Trzciński. / Fot. Archiwum Dziennika ŁódzkiegoSenator Marek Trzciński nie zaprzecza w rozmowie z nami, że widnieje na fotografii. Więcej, jest z siebie bardzo zadowolony.

- No, tańczymy na stole z Hanią Zdanowską. To było w chińskiej dyskotece, w Kantonie, gdzie pojechaliśmy na targi przemysłowe dwa lata temu - nie zaprzecza Marek Trzciński (w 2005 r. Trzciński był radnym w Zduńskiej Woli). - Bawiłem się, bawię i będę się bawił. Chętnie zresztą przekażę jeszcze ostrzejsze fotki. Na przykład na ostatniej imprezie sylwestrowej szalałem w stroju Gucia. Miałem długie czułki.

Senator Trzciński przyznaje, że sam zamieścił zdjęcie z Chin na popularnym portalu "Nasza klasa", ale tydzień temu wycofał je. Ktoś mu podpowiedział, że nieżyczliwi mogą ją próbować wykorzystać przeciwko majestatowi senatora Rzeczypospolitej.

Posłanka Hanna Zdanowska tłumaczy, że żona Marka Trzcińskiego też była na pamiętnej dyskotece, ale nie miała nic przeciwko gorącym tańcom męża na stole.

- A niby co można mieć przeciwko temu -mówi poseł Zdanowska. -Z zadowoleniem się nam przyglądała. Jestem roztańczona. Taniec to po prostu świetna forma wyżycia się, wyluzowania po ciężkim dniu. Gdzie tylko mogę, tańczę.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

marilkasa
  • marilkasa
  • 06.03.2011 10:15

eee, to chyba nie stół, wygląda mi na jakąś scene

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ziomek
  • Ziomek
  • 30.11.2010 22:46

gość nie wygląda na swoje 49 co najwyżej 25

Komentarz został ukrytyrozwiń
spocony Jaś
  • spocony Jaś
  • 29.11.2010 21:53

1. Obwodnica dla Łodzi
2. Stadion miejski na terenach Start
3. Modernizacja stadionów Widzewa i ŁKSu
4. Praca dla młodych
5. Lepszy socjal w zakładach pracy
6. Nie dopuszczenie do likwidacji kolejnych zakładów pracy
7. Przywrócenie Loveparady , Camerimage i innych
8. Usprawnienie dzialania służb miejskich
9. Zmiany w MPK
(kolejnośc przypadkowa)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ramona
  • ramona
  • 28.11.2010 19:49

kakao ...?

Komentarz został ukrytyrozwiń
sitek29
  • sitek29
  • 27.11.2010 14:57

Nie mam nic do zabawy ale byli tam w pracy reprezentować Łódź na targach przemysłowych a nie na wygłupach. Gdy pojadą tam ZA SWOJE to mogą tańczyć i na rurze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Darek
  • Darek
  • 26.11.2010 09:34

Parlamentarzyści to nie ludzie?? Nie mają prawa na zabawę?? Czas i miejsce idealne, więc o co chodzi??
Może fałszowali jak śpiewali? Nie równo tańczyli? Klata za mało zarośnięta pana senatora, czy za dużo?
Pani Hanna ładnie się prezentuje...
Nie rozumiem o co tyle szumu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alfons Bocian
  • Alfons Bocian
  • 29.10.2010 20:44

ALE DLACZEGO ZA MOJE PIENIADZE????????????????????????????????????????????

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.12.2007 10:57

Uważam, że ro demokratyczny kraj i każdy bawi się jak chce.