Facebook Google+ Twitter

Tak się strzela w Mogielnicy. Mogielanka - Orzeł 5:1

Piłkarze Mogielanki Mogielnica udanie rozpoczęli zmagania w rundzie wiosennej w sezonie 2010/2011. Podopieczni trenera Mariusza Wielgusa pokonali Orła Gielniów aż 5:1.

Mogielniczanie nie mogli doczekać się swojego pierwszego meczu w rundzie wiosennej. Trener Mariusz Wielgus mówił, że będzie to niezwykle ciężki pojedynek dla jego podopiecznych. Okazało się, że Mogielanka prawie bez problemów pokonała Orła Gielniów. Prawie, bowiem pierwsze 30 minut należało mimo wszystko do ekipy gości. Dopiero później gospodarze udowodnili, że to oni rządzą na boisku. Do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach Marcina Skoniecznego i Piotra Pietrzaka.

Po przerwie na listę strzelców wpisywali się jeszcze ponownie Marcin Skonieczny, oraz Mateusz Pawłowski i Mariusz Szumpur. Goście nie mieli żadnych szans i na otarcie łez zdobyli zaledwie jednego gola.

Mogielanka w niedzielne popołudnie potwierdziła aspiracje do awansu do ligi okręgowej. Pokonała ona przecież wicelidera drugiej grupy radomskiej A klasy, a nie każdemu to udało się w rundzie jesiennej. Mogielniczanie po znakomitym meczu sparingowym z Sadownikiem Błędów nie mieli litości dla ekipy z Gielniowa. Wynik 5:1 robi ogromne wrażenie i jest to bardzo dobry prognostyk jeśli chodzi o kolejne ligowe pojedynki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.