Facebook Google+ Twitter

Taki będzie 20 finał WOŚP w Krakowie

Koncert na Rynku Głównym, licytacja koszulki piłkarzy reprezentacji Anglii, liczne pokazy - to tylko niektóre z atrakcji, które będą towarzyszyć 20. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w Krakowie.

Od godz. 10 na Rynku Głównym w Krakowie instruktorzy WOŚP będą uczyli jak udzielać pierwszej pomocy. Będzie można spotkać także postacie z bajek i rycerzy. Na Małym Rynku odbędą się pokazy starych samochodów, radiowozów i aut strażackich.

Około godz. 13 w wodach zbiornika w Zakrzówku, morsy ze Stowarzyszenia Morsów "Kaloryfer" będą zbierać pieniądze na WOŚP.

Szczególnie atrakcyjnie zapowiadają się tegoroczne aukcje. Będzie można wylicytować m.in. koszulkę z autografami piłkarzy reprezentacji Anglii i trenera Fabio Capello, piłkę i koszulkę z autografami piłkarzy Wisły Kraków, piłeczkę tenisową z podpisem Agnieszki Radwańskiej oraz jeden dzień pobytu w Sejmie. Zakochani mogą wylicytować sesję ślubną w Sukiennicach a miłośnicy motoryzacji -"garbusa".

Główny koncert na Rynku rozpocznie się o godz. 17, a jako pierwsza wystąpi grupa Via Rei. Około godz. 17.50 zaprezentuje się zespół DMTA, później ok. 18.30 CF98, ok. 19.20 - Mats Maguenni - uczestnik polskiej edycji X-Factor. Koncert zakończy ok. 20.10, a wystąpi grupa The Car Is On Fire. Pomiędzy poszczególnymi występami prowadzone będą ze sceny liczne licytacje.

8 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała dla wcześniaków i kobiet w ciąży z cukrzycą.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku podczas finału WOŚP w samym Krakowie zebrano 1 mln 80 tys. zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.