Facebook Google+ Twitter

"Takie Tango" w Łodzi. Koncert Budki Suflera

13 kwietnia w łódzkim klubie Wytwórnia wystąpi Budka Suflera. Koncert odbędzie się w ramach ich pierwszej od 30 lat trasy klubowej.

Budka Suflera / Fot. mat. organizatoraTego zespołu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Założona w 1974 roku przez Krzysztofa Cugowskiego i Romualda Lipkę Budka Suflera ma na koncie 15 albumów studyjnych, 5 albumów koncertowych oraz dziesiątki singli.

Takie przeboje jak "Jolka, Jolka", "Takie tango", "Nie wierz nigdy kobiecie", "Sen o dolinie", "Twoje radio", "Cisza jak ta", "Ratujmy co się da", "Martwe morze", "Cień wielkiej góry", "Piąty bieg", "Bal wszystkich świętych" czy "Za ostatni grosz" znają nie tylko wierni fani zespołu, a wspomniane przeboje śpiewała cała Polska.

28 listopada 2011 roku miał swoją premierę album płytowy "Cień wielkiej góry 1975 - 2011". Zestaw zawiera dwa wykonania płyty "Cień wielkiej góry"; z płyty wydanej w 1975 roku oraz koncertowe wykonanie z 2011 roku.

Miłośnicy Budki Suflera będą mieli okazję wysłuchać przebojów zespołu na żywo, 13 kwietnia w łódzkim Klubie Wytwórnia.

Budka Suflera - Piąty bieg (oficjalne wideo):

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

fanBudki
  • fanBudki
  • 18.03.2012 00:17

a jakie to mają być przeboje, oprócz Tanga?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ragtime
  • Ragtime
  • 08.02.2012 20:37

Wybieram sie na koncert.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyjdź na koncert a się przekonasz ... Chyba że masz lepszy kontakt z managementem zespołu ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ragtime
  • Ragtime
  • 07.02.2012 20:17

Teraz wszyscy fani Budki Suflera będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać materiału zebranego na płycie na żywo, 13 kwietnia w łódzkiej Wytwórni. Warto zaznaczyć, że koncert obędzie się w ramach pierwszej od 30 lat trasy klubowej z udziałem Budki Suflera!

Koncert obejmie repertuar z pierwszych płyt katalogowych Budki: "Cień wielkiej góry" i "Przechodniem byłem między wami" oraz covery wielkich w owym czasie grup rockowych np. Free, Bad Company, Tempest, Spooky Tooth... Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów rockowej Budki z lat 70!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ragtime
  • Ragtime
  • 07.02.2012 20:11

Utwor " Takie tango pochodzi z płyty " Nic nie boli tak jak zycie"Na koncercie ma byc grany repertuar z pierwszych dwoch płyt. Cien wielkiej gory i Przechodniem byłem miedzy wami i covery.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanowiłem się Ragtimie. Wiem od organizatorów, że największych przebojów zespołu nie zabraknie podczas koncertu. Łącznie z "Takie tango" ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ragtime
  • Ragtime
  • 06.02.2012 17:50

Jak moze byc Takie tango skoro bedzie repertuar z pierwszych dwoch płyt.Zastanów sie co publikujesz.Założona w 1974 roku przez Krzysztofa Cugowskiego i Romualda Lipkę . poprawnie sie pisze LIPKO !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.