Facebook Google+ Twitter

Takie "żarty" nikogo nie śmieszą

21-latek ze Strzegomia, po ukazaniu się w internecie kompromitującego filmiku na swój temat, popełnił samobójstwo. To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia ofiara takich "żartów", które na pewno nie są śmieszne dla ofiar takich zabaw.

http://www.youtube.com/watch?v=-XTwOgxn_t0 / Fot. fot. screenJedna z uczennic strzegomskiego gimnazjum, Paulina S. jest bohaterką dość intymnego filmiku, który został umieszczony na portalu YouTube. Opowiadała w nim o seksualnej przygodzie na ławce w parku ze starszym od niej Marcinem. W trzyipółminutowym filmiku niepozornie wyglądająca ówcześnie 14-latka w bardzo wulgarny i szczegółowy opowiada stosunek z chłopakiem, m.in opisuje w nim problemy seksualne swojego partnera.

Zanim klip został usunięty z serwisu wideo youtube.com, obejrzano go ponad 43 tys. razy. Na pewno wśród osób, które obejrzały filmik znalazło się wiele mieszkańców Strzegomia. Wideo zostało zablokowane dopiero po samobójstwie 21-letniego Marcina. Powiesił się po tym jak prawdopodobnie zobaczył w sieci kompromitujący go filmik. Jego koledzy uważają, że cała opowiedziana przez dziewczynę historia została zmyślona w akcie zemsty na chłopaku. Sprawę bada prokuratura rejonowa.

Cała Polska żyła sprawą 14-letniej Ani z Gdańska - grupa kolegów ze szkolnej ławy podczas lekcji, wykorzystując chwilową nieobecność nauczyciela zdarło z dziewczyny ubrania, pozorowali stosunek seksualny. Wszystko nagrali na telefon komórkowy. Upokorzona dziewczyna nazajutrz popełniła samobójstwo. Prawdopodobnie wstyd jaki wywołało to wydarzenie, spowodowało u młodej uczennicy skuteczne targnięcie na swoje życie.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bullying_Irfe.jpg / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/58/Bullying_Irfe.jpg23-letni Tomasz K. z Bytowa umieścił na serwisie youtube.com w maju 2009 r. krótki filmik pod tytułem "Dziura w głowie". Co było w nim takiego niezwykłego, że został za to skazany na osiem miesięcy ograniczenia wolności, dwadzieścia godzin pracy społecznej i dozór kuratora? Znieważenie starszej kobiety o zdeformowanej twarzy, ubranej w czapkę i ciepłą kurtkę w środku lata. Powadzi rower i mówi na głos do siebie. Autor filmiku prowokował kobietę. Posuwał się nawet do stwierdzenia, że jest zabójcą i że jak trzeba to uśmierci ją bezboleśnie. Policja szybko namierzyła "żartownisia", który oddał się w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

słowa......

Komentarz został ukrytyrozwiń

trzyipółminutowy piszemy jak chcemy;P a co....czy to nie na tym polega wolność...?;P

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.02.2010 00:53

"14-latka w bardzo wulgarny i szczegółowy opowiada stosunek z chłopakiem" coś to niezbyt brzmi;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

trzyipółminutowy piszemy łącznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.