Facebook Google+ Twitter

Taksówkarze - oszuści w Opolu

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-10-04 20:22

Prezes Halo Inter Taxi w Opolu przestrzega przed fałszywymi taksówkarzami, którzy podszywają się pod ich firmę. Takie kursy mogą być nawet cztery razy droższe.

Pani Joanna z Opola kilka dni temu chciała wziąć taksówkę spod dworca w Opolu. Zawsze korzystała z usług korporacji Halo Inter Taxi. I tym razem miała taki zamiar. Pod dworcem stało kilka aut. Wielkie było zdziwienie Pani Joanny kiedy na taksometrze zamiast "startowego” 5 zł, jest 6 zł.

Klientka chciała dopytać dlaczego cena wzrosła. Facet odparł, że on 6 złoty ma od zawsze i wcale nie jeździ w Halo Inter taxi. Ja na to: "Jak to? Przecież ma pan taki sam kogut?”. "Nie taki sam. Przy numerze telefonu brakuje jedynki...” - czytamy na stronie Nowej Trybuny Opolskiej.

Bolesław Mosoń, szef Halo Inter Taxi i prezes Zrzeszenia Transportu Prywatnego w Opolu twierdzi, że takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Zaznacza, że często odbiera telefony od niezadowolonych klientów, którzy zostali oszukani i kilkakrotnie przepłacili za przejazd. -To skandal. Machnąłbym na to ręką, gdyby nie to, że ci taksówkarze do naciągania ludzi używają podobnych do mojego znaku firmowego czy nazwy - dodaje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.