Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22141 miejsce

"Talent nie wystarczy, by się dziś wybić" - wywiad z Joanną Moro

Współautorzy: Filip Chochół

Wyjechała z Litwy, by rozwijać się w Polsce. Do niedawna nie była przekonana, czy rzeczywiście chce być aktorką. Zagrała Annę German w rosyjskim serialu o życiu artystki. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Joanna Moro.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Joanna Moro / Fot. Filip ChochółUrodziła się w Wilnie i właśnie tam rozwijała swoje pasje i stawiała pierwsze kroki zawodowe. Początkowo kształciła się muzycznie - uczyła się śpiewu, gry na akordeonie i fortepianie. Później postanowiła rozpocząć przygodę z modelingiem, jednak szybko znudziła jej się ta praca i postanowiła wyjechać do Polski, by tutaj rozwijać swoją karierę jako aktorka. Zdecydowała się studiować na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Po zakończeniu edukacji w szkole teatralnej wpadła na pomysł, by nakręcić film dokumentalny przedstawiający proces rekrutacji do warszawskiej Akademii Teatralnej. "Chciałam pokazać ludzi, którzy myślą, że aktorstwo jest całym ich życiem i bardzo chcą uczyć się w tej szkole" - wyjaśnia Joanna Moro. Swoją produkcję postanowiła zatytułować "Selekcja", gdyż, jak przyznaje, to słowo najlepiej odzwierciedla to, co dzieje się na egzaminach wstępnych.

Aktorka Joanna Moro gościła w redakcji W24 / Fot. Filip ChochółPoczątkowo grała przede wszystkim w teatrze, jednak od jakiegoś czasu można oglądać ją głównie w produkcjach telewizyjnych. "W pewnym momencie poczułam pewną stagnację i chciałam spróbować czegoś nowego" - tłumaczy swoją decyzję o zejściu z teatralnych deskach Joanna Moro. Dziś już wie, że właśnie praca przed kamerą ją najbardziej interesuje i chce rozwijać się w tym kierunku.

Jakiś czas temu zagrała główną rolę w rosyjskim serialu opowiadającym o życiu wybitniej wokalistki - Anny German. Aktorka przyznaje, że wcielenie się w postać tej artystki było dla niej ogromnym wyzwaniem, ale dziś może już śmiało przyznać, że była to rola jej marzeń. Jednak na początku nic nie zwiastowało ogromnego sukcesu. Joanna Moro o castingu do produkcji dowiedziała się przypadkowo, miała ogromne problemy z dostaniem się na przesłuchania, ale ostatecznie udało się! Serial w Rosji cieszy się ogromną popularnością, kolejne kraje chcą emitować go w swoich telewizjach, a aktorka otrzymuje mnóstwo wyrazów sympatii. Pojawił się nawet cień nadziei, że również polscy widzowie będą mieli okazję oglądać tę produkcję.

Obejrzyj cały wywiad z Joanną Moro:

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.