Facebook Google+ Twitter

Tam warto pójść, to trzeba zobaczyć. Dołącz do nowej akcji Wiadomosci24.pl

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-08-15 12:11

Redakcyjny kalendarz wydarzeń przygotowany przez nas dla nas - to nowa akcja Wiadomosci24.pl, którą chcę Wam zaproponować. Zapraszam do tworzenia "społecznościowego kalendarza", który stanie się kopalnią informacji o tym, co ważnego wydarzy się w naszych miastach.

 / Fot. Red.Największe ośrodki kulturalne w Polsce mogą pochwalić się ogromem imprez, spośród których trudno niekiedy coś wybrać. Małe miejscowości, choć proponują często naprawdę coś wartościowego - giną z kolei w zalewie informacji. Mój pomysł na stworzenie społecznościowego kalendarza ciekawych wydarzeń ma podpowiedzieć użytkownikom Wiadomości24.pl ciekawą imprezę, na którą warto się wybrać.
Oto szczegóły akcji:
Zainteresowani autorzy, w każdą sobotę do godziny 20 nadsyłają materiały z informacją o tym, co wkrótce wydarzy się w konkretnym mieście. Forma takiej informacji może przybierać różne kształty. Na przykład taki albo taki. Subiektywna, ale bardzo kulturalna tygodniowa mapa Warszawy.[/a]Albo zupełnie inny! Każdy z Was może zrobić to na własny sposób, a każda propozycja będzie mile widziana.
Później wystarczy taki materiał nadesłać do redakcji, koniecznie z tagiem "Tam warto pójść, to trzeba zobaczyć". Ja, jako koordynatorka akcji, w niedzielę zbiorę Wasze materiały i zajmę się ich uporządkowaniem i publikacją. Kalendarz zostanie umieszczony na redakcyjnym blogu. Dzięki temu każdy z nas będzie mógł wybrać ciekawą propozycję dla siebie, a później ewentualnie napisać relację z wydarzenia, w którym uczestniczył.
Ciekawa forma zaproszenia, intrygujący opis koncertu, a nasz redakcyjny blog zamieni się w kopalnię informacji o tym, co i gdzie można zobaczyć. Gdy zabraknie pomysłu na materiał - wystarczy spojrzeć na obywatelski terminarz, wygospodarować chwilę wolnego czasu, a tekst napisze się praktycznie sam!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Co do Czętochowy to różnie z tym bywa,ale fakt pomysł dobry

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysł bardzo dobry. Co prawda mieszkam w Warszawie, a tu raczej nietrudno znaleźć całe mnóstwo informacji nieomal wszędzie, ale... trochę jeżdżę w okolice Warszawy - tam też się wiele wspaniałych imprez dzieje i może uda się coś sfotografować, opowiedzieć... Chętnie włączę się w tę akcję. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawa dla Martyny. Proponowałbym tylko nadsyłane informacje opatrywać tym samym tagiem. Np. "kalendarz redakcyjny".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakiś czas temu sugerowałem redakcji stworzenie kalendarza na stronie, który pokazywałby co się dzieje danego dnia, gdzie to się dzieje, o której godzinie i kto się tam wybiera zrobić relację tekstową/fotograficzną.

Temat długo leżał, ale widzę że ktoś go próbuje reanimować.

Do tego celu świetnie nadaje się konto na google i usługa kalendarza. Można to osadzać na stronach WWW (tak jak już robi się na Wiadomościach z mapkami Google), wyznaczyłoby się uprawnione osoby do edycji wpisów i byłaby elegancja francja. Sam z Karolem korzystam z takiego rozwiązania i spisuje się ono wyśmienicie.

Zainteresowanych szczegółami zapraszam do słania wiadomości prywatnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem za. Istnieją takie "kalendarze" na stronach miast lub na różnych forach, ale zwykle brakuje tam wielu informacji. Jako, że jestem nastawiony bardziej na fotorelację, to uważam, że miło byłoby jeśli wydarzenia "ciekawe fotograficznie" były oznaczane w sposób odróżniający je od innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

już dawno to zaproponowałem link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysł godny uwagi, plus dla autorki.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

napiszę o hapeningu historyczno edukacyjnym pod najokazalszym drzewem Europy odbywającym się cyklicznie we wrześniu w miejscowości Zagnańsk woj Świętokrzyskie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śląsk zwarty i gotowy do działania ;) 5.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem wzruszona tym, że kogoś zainspirowałam. :) Możecie na mnie liczyć. :)

A już pod koniec tygodnia wrześniowy ŁSKK.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.