Facebook Google+ Twitter

"Tańczenie Warte Poznania" – darmowe warsztaty tańca

To darmowe warsztaty tańca dla osób w każdym wieku. Polski Teatr Tańca wystąpił w tym roku z ciekawą inicjatywą poszerzenia kręgu oddziaływania Dancing Poznań.

Czym jest ta impreza, wie wielu uczestników odbywających się w Poznaniu od wielu lat warsztatów tańca.

Po raz pierwszy będzie towarzyszył tej imprezie projekt "Tańczenie Warte Poznania". Celem przyświecającym organizatorom jest kulturalna i społeczna aktywizacja mieszkańców centrum Poznania, którzy będą mogli zapoznać się z wartościami, jakie niesie ze sobą taniec.

W dniach od 22 do 29 sierpnia 2015 odbywać się będą bezpłatne zajęcia i warsztaty specjalne. W różnych częściach miasta (Jeżyce, Stare Miasto i Święty Łazarz) będzie można wziąć udział w "tańcowisku rodzinnym", warsztatach dla dzieci i seniorów "ruch kreatywny" oraz zajęciach "tańczenie pod koziołkami".

Organizatorzy zachęcają, że: "Najbardziej potrzebujący mieszkańcy tych obszarów, otrzymają za pośrednictwem Rad Osiedli czterdzieści darmowych miejsc na Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego Ulotka TWP 2015 / Fot. Maciej Zakrzewskioraz trzydzieści biletów na przedstawienia odbywające się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca".

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie Polskiego Teatru Tańca: http://www.ptt-poznan.pl i na Facebooku PTT https://www.facebook.com/ptt.poznan

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.